Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Upřímná zpověď Miss Daniely Zálešákové o životě ve třech: Jsem bisexuálka, ale Pepa je budoucí otec mých dětí

Daniela Zálešáková: Bývalá Miss je bisexuálka a žije ve třech
Zdroj: Se souhlasem Daniela Zálešáková
+ Další 4 fotografie
ROZHOVOR
Modelka Daniela Zálešáková (21) se do povědomí veřejnosti dostala v roce 2017, kdy uspěla jako 2. vicemiss v soutěži krásy Miss Czech Republic. V současné době půvabná Daniela randí s o 32 let starším partnerem Josefem Smolíkem, se kterým se nedávno zasnoubili a plánují rodinu. Daniela v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz vysvětluje, jaké je to žít ve třech, protože momentálně lidé vehementně řeší její vztah s přítelkyní Terezou Nguyenovou. Jak se změnila od svého působení v soutěži krásy? Jak snáší kritiku? Jaké je to mít vztah s mužem a zároveň se ženou?
 • Už to jsou víc než tři roky, kdy jste zazářila v soutěži Miss Czech Republic. Kdybyste měla zhodnotit, jak moc vám to ovlivnilo život, šla byste do toho znovu?
 • Svého rozhodnutí přihlásit se do soutěže Miss Czech Republic jsem nikdy nelitovala, a proto můžu upřímně říct, že bych tuto zkušenost a v podstatě jakousi “školu života” absolvovala znovu a stejně tak doporučila mladým ambiciózním slečnám, kterým mohou být otevřeny nové obzory jak ze světa modelingu, tak ze spousty jiných odvětví. Můžete poznat lidi, kteří se mohou stát vašimi vzory, životními přáteli, či dokonce partnery.

  • Miss vám jistě zajistila popularitu, pracovní nabídky a posunula jste se někam dál. Zaznamenala jste i nějaká negativa? Jak se nimi vypořádáváte?
  • Samozřejmě v tomto světě bychom se bez negativ neobešli, je ale důležité rozlišovat konstruktivní kritiku, která by nás měla posouvat dál, a názory, ohlasy, kterých bychom si neměli všímat a ztrácet s nimi čas a to jsem se já naučila.

   Soustředím se na názory lidí, ať už pozitivní či negativní, na kterých mi záleží, něco pro mě znamenají, posouvají mě dál a naopak.

   • Na vašich sociálních sítích se to převážně hemží pozitivními reakcemi, ale čas od času se objeví i negativní. Jak k nim přistupujete? Snažíte se s těmi lidmi nějak debatovat? Vysvětlovat jim to? Nebo jste nad nimi dávno zlomila hůl?
   • Kdybychom měli každý stejný názor, život by byl nudný, a proto respektuji názor každého, ať už je jakýkoli, ale ráda se vždy pokusím danou věc vysvětlit a pomoci lidem s pochopením, aby si mohli udělat čistý úsudek, až poté jejich názor má jistou váhu, ať už zůstává negativním či se změní.

    A co se kritiky týká, jak už výše zmiňuji, konstruktivní pro mě má význam, zbytek je naprosto nepodstatný.

    • Nejčastěji se vás ptají na vztah s vaším o 32 let starším partnerem. Říká se ale, že láska kvete v každém věku. Můžete přesto říct, v čem si třeba s Pepou nejvíce rozumíte a na co naopak máte jiný názor?
    • Dlouhodobě probírané téma, které zřejmě vždy bude nevšedním, pochopitelně. Ale mohu říci, že každým rokem jsou čím dál tím víc pozitivní ohlasy, a dokonce se na mě obrací spousta slečen, které mají podobnou situaci, s otázkami ohledně zvládání kritiky okolí či blízkých.

     Dá se říci, že si rozumíme naprosto ve všem. Jistým způsobem se od něj spoustu věcí učím a poznávám. Což je pochopitelné, má více zkušeností, vědomostí atd. Málokdy se stane, že bych měla v dané situaci pravdu já, protože Pepovy názory vyplývají většinou z vlastních zkušeností, kterých já tolik nemám.

     Typickým a úsměvným příkladem neshod v partnerství je výběr výbavy bytu, mohu vám říci, že i tady se naše názory setkaly. Nejdůležitější je pro mě vzájemný respekt, podpora a důvěra.

     • Když se řekne pojem "prototyp dokonalé krásy" co si pod tím představíte? Sama jste podstoupila plastiku prsou. Jaký byl důvod?
     • Prototypem dokonalé krásy je pro mě smyslná kombinace krásy vnější a vnitřní, ale pouze jeden neexistuje, protože v očích každého člověka vypadá dokonalá krása jinak. Mé rozhodnutí pro podstoupení augmentace prsou v žádném případě nebylo podněcováno nespokojeností sama se sebou, nedostatkem zdravého sebevědomí, ani nátlaky ze stran okolí či partnera.

      Se svými prsy jsem byla spokojená, žádné asymetrie, či nedostatky, zkrátka jsem si řekla, že by byly hezčí o trochu větší. Původně jsem chtěla až po miminku, ale po konzultaci s paní doktorkou jsem věděla, že v budoucnu nebudu mít žádná omezení spojená s mateřstvím.

      • Momentálně se ve spojitosti s vámi řeší váš vztah s přítelkyní a Pepou. Jak to tedy máte? Milujete Pepu, plánujete svatbu a dítě, ale zároveň cítíte něco ke své přítelkyni. Dokázala byste to nějak vysvětlit, aby vám třeba porozuměli i ti, co to doteď nechápou?
      • Vždy jsem si říkala, co by mohlo předčit nevšednost našeho vztahu, který je už tak pro spoustu lidí neakceptovatelný. Ráda lidem vysvětlím, jak to mezi námi je, aby si dokázali udělat názor na základě informací vycházejících z mých úst a ne lidí cizích. Žijeme v jednadvacátém století, kde už by témata jako sex, sexuální orientace atd., neměla být tabu.

       Proto můžu říct, že se snažím užívat si života, jak jen můžu a dělat to, co mě dělá šťastnou, což obnáší i mou zálibu v ženách. Vztah čistě se ženou si představit asi nedokážu, proto jsem bisexuálka.

       Pepa je můj snoubenec a budoucí otec mých dětí, kterého miluji, ne mojí přítelkyně. Samozřejmě ji má rád, bez vzájemné náklonnosti by to fungovat nemohlo. Mé city k Terezce jsou více než přátelské a myslím si, že je mezi námi více takových žen, které nacházejí zalíbení v druhých ženách, což mohu říci jak z vlastní zkušenosti, tak z došlé korespondence po otevření tohoto tématu.

       Na závěr mám otázku: Kterému muži by neimponovalo mít po boku dvě ženy?

       A také bych všem čtenářům přála, abyste se nebáli žít naplno, snažili se dělat věci, které vás činí šťastnými bez ohledu na předsudky druhých.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy