Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Upřímná zpověď Korduly Stropnické: Popsala vysněného kluka a promluvila o svých tetováních

Kordula ukázala skvělou postavu.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
vztahy

Kordula Stropnická je nějakou dobu opět single. Dcera Veroniky Žilkové je velmi aktivní na sociálních sítích, kde ji zaplavila lavina dotazů, mimo jiné i na to, jak by měl vypadat její ideální kluk. Všem sledujícím se otevřela a popsala mimo jiné, jak si představuje svého prince na bílém koni. 

Kordula Stropnická nedávno informovala o tom, že se rozešla se svým bývalým přítelem Damianem. Není tedy divu, že ji fanoušci na jejím Instagramu zaplavili dotazy, zda je na obzoru už někdo nový a jak si vlastně představuje svého vysněného kluka. V odpovědích se svým sledujícím velmi otevřela a řeč padla hned na několik témat.


Co se týče požadavků Stropnické na potenciálního partnera, nejsou nijak přemrštěné. "Věrnost, lásku, ochotu, respekt, oporu a bezpečí. Miluješ srdcem, ne očima," píše Kordula, která si potrpí spíše na vlastnosti u svého protějšku než na to, jak dotyčný vypadá.

Od rozchodu s Damianem uplynul teprve měsíc, proto se kráska do dalšího vztahu nehrne. "To, co má přijít, přijde, ale určitě teď nikoho nevyhledávám. Nejsem typ člověka, co skáče ze vztahu do vztahu. A potřebuji teď čas hlavně pro sebe," odpovídá na dotaz, zda je otevřena novým dobrodružstvím.

Doporučené video: Rozhovor s maminkou Korduly, Veronikou Žilkovou, o jejích narozeninách.


Kordula promluvila o svých tetováních

Ačkoliv spolu Kordula a Damian tvořili pár více než rok, problémy už je trápily delší dobu. Jak píše deník Expres, oba dva měli zcela jinak nastavené životní hodnoty. Zatímco mladík holdoval spíše večírkům, Kordula vyplňuje svůj čas jinak. Miluje koně a v životě míří vysoko. „Damian nic nedělal, jenom chlastal první ligu a bydlel u Žilkové, která si pak stěžovala, že ho musí živit,“ tvrdí zdroj z okolí páru.To, že Stropnická je velmi zodpovědná, se potvrdilo i v jejích odpovědích na otázky od fanoušků. V tom, čeho chce v životě dosáhnout, má jasno. "Mít krásnou a šťastnou rodinu plnou lásky, hodnotnou a úspěšnou kariéru. Nenaskytnout se v situaci, kdy musím omezit sebe nebo svoje děti z důvodu financí. Chci také vrátit vše mojí mamince, která by pro mě udělala první poslední," přiznává dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického.

Řeč padla i na Korduly tetování. Ačkoliv teprve nedávno oslavila své osmnácté narozeniny, už nyní se může pyšnit hned čtyřmi obrázky na těle. "Ano, mám čtyři. Každé je pro mě důležité, ale ukazovat je nechci," odpovídá na další dotaz jednoho z fanoušků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy