Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Upřímná zpověď Hanky Mašlíkové: Chci už zpátky svůj život, říká před životní výzvou

Hanka Mašlíková upřímně o životní výzvě.
Zdroj: se souhlasem Hana Mašlíková
+ Dalších 7 fotografií
zpověď

Pro Hanku Mašlíkovou nastal den D, dnes se po několikaměsíční přípravě postaví na prkna soutěže v bikini fitness, kde předvede svou životní formu. Výzvu si nadělila ke 40. narozeninám a redakci eXtra.cz prozradila, jak její cesta probíhala, jaké jídlo si hned po závodech dá, ale také se upřímně svěřila, že náročná příprava značně narušila její rodinný život. 

Hanka Mašlíková si ke 40. narozeninám nadělila výzvu, kvůli které byla schopná projít doslova peklem, což oznámila začátkem roku na svém Instagramu. Je to jen pouhých pár hodin před tím, než se postaví na prkna v soutěži bikini fitness, na kterou dře už několik měsíců. I proto oslavu svých narozenin musela kvůli dodržení jídelníčku odložit.

"Celou rodinu jsem předem prosila, abychom dělali, že ty narozeniny nejsou, že je oslavíme týden nato. Rodina to naprosto respektovala, manžel mi teda koupil kytici a první dárečky jsem dostala. Popřáli mi, ale nedělali jsme z toho vědu. Moje mysl je teď soustředěná na jeden den, byly to pro mě nejvíce ignorované narozeniny z mé strany," řekla Hanka Mašlíková redakci eXtra.cz s úsměvem.

První měsíce byly nejhorší: Nikdy jsem nedržela diety

Pro Hanku byly v přípravě nejtěžší první dva měsíce, nikdy v životě dle svých slov nedržela dietu a striktní režim jí dal zabrat.

"Jím celý život úplně všechno. Tohle vystoupení z komfortní zóny pro mě bylo těžší, protože jsem musela dodržovat makra. Na začátku jsem přibrala na 68 kilo a moje včerejší váha byla 60 kilo. Nebyly tam žádné drastické skoky, jsem velmi vděčná svým trenérům, že jsme tohle dokázali. To poslední, co bych chtěla, je narušit si zdraví. Byla jsem připravená skoro dva měsíce před závody a ten finiš tak byl pozvolnější a nebyl pro tělo tak zatěžující," připomíná.

Já nikdy nic nevzdávám, říká Hanka Mašlíková

Ač byl celý proces velmi náročný, Hanka ani nepomyslela na to, že by to vzdala. "Já věci nikdy nevzdávám a s manželem mám tohle myšlení velmi podobné. Když jsem se pro to rozhodla, tak jsem věděla, že to musím dát, ať to stojí, co to stojí. Nějaké krizové momenty jsem měla. Ale ten poslední měsíc, který je pro většinu lidí nejnáročnější, ten už jsem si užila," řekla.

Bývalá modelka nám také prozradila, že se chce přirozeně umístit co možná nejlépe, a to nejen kvůli sobě, ale zejména týmu, který se na jejím těle značně podepsal. "Tam nemůžete jít s pocitem, že jste vítěz, ale s pocitem, že chcete vyhrát. Chci se co nejlépe umístit, proto jsme to dělali. Mám v sobě velkou odpovědnost vůči lidem, kteří se mnou tou cestou šli, zejména moji dva trenéři Martin Svoboda a Slávek Vinogradov. To, jak vypadám, je z obrovské části jejich zásluha. Chci pro ně ten nejlepší výsledek a odprezentovat co nejlépe jejich práci," prohlásila.

Mašlíková: Po boku mi budou trenéři i rodina

Do Prahy vyrazila s manželem Andrém Reindersem, který jí bude v den D také podporou už den před závody.

"Manžel tam bude se mnou, máme v Praze ubytování, abych měla větší klid. V šest ráno už musím jít na make-up. Syna hlídá moje maminka s tatínkem, kteří také přijedou, a samozřejmě tam budu mít trenéry," uvedla s tím, že tam bude mít i velkou podporu svých fanoušků, které během své cesty získala a už to je pro ni vítězství. "Jsem za to ráda, ženy mi píší, že kvůli mně začaly cvičit a jsem pro ně motivace. Pro mě je i velká výhra, že jsem spoustě lidem možná změnila život k lepšímu," doplnila.

Závodní kariéru nezačnu: Narušilo nám to rodinný život

Pokud jde o závodění do budoucna, tak na něm Hanka rozhodně neplánuje stavět kariéru. Po závodech se chce věnovat zejména své rodině, se kterou netrávila tolik kvalitního času, jak by si přála.

"Závodní kariéru určitě nezačnu. Tohle byla výzva ke 40. narozeninám. Ale když vidíte tu formu, co s tělem dokážete, přemýšlíte, jestli byste si to tam ještě nedala. Tahle příprava nám hodně narušila rodinný život ve směru, že jsme nemohli jít jen tak na večeři, na kávu nebo do kina. Všechno to bylo kvůli mně velmi osekané, měla jsem přesně navážená jídla. Bylo to velmi omezující a chci si užít konečně své kluky a život," uzavřela Hanka Mašlíková se slovy, jaké jídlo si dopřeje po závodech jako první.

"Chutě se mi velmi mění. Vím, že si dám od své krabičkové stravy zdravý dort, který mi upekli k narozeninám. A letos jsem neměla langoše, tak i na ten už se velmi těším," dodala.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy