Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Uprchlíci umučili homosexuála k smrti: Kolem krku mu pak dali mrtvého hada

Mladíci se muži pomstili tím nejhorším způsobem.
Celé Švédsko je v šoku. Neuvěřitelný čin se stal letos v červnu ve švédském městě Göteborg. Dva muslimští přistěhovalci zde byli obviněni z vraždy. V parku je našel muž, kterým jim dal jídlo, čisté oblečení a střechu nad hlavou. Oni si toho ale nevážili a odměnili se mu tím nejhorším možným způsobem.

Tento jen těžko uvěřitelný případ otřásl snad všemi. Dva muslimští přistěhovalci původem z Maroka ve věku 16 a 19 let byli obviněni z vraždy šestapadesátiletého muže. Ten je našel na ulici, kde přespávali.

Pozval je k sobě domů, mladíci se mohli umýt, najíst a vyspat. Hostil je ve svém domě a chtěl jim pomoci, aby nemuseli přespávat v parku. Do Evropy se totiž vydali bez rodičů. Když ale uprchlíci zjistili, že je muž gay, pomstili se mu.

Muže napadli a potom ho mučili, zesměšňovali a ponižovali. Švéd byl nalezen v bytě pobodaný, se svázanýma rukama a drátem kolem krku. Na krku měl ještě navíc položeného mrtvého hada. Oběť byla navíc oblečena do ženských šatů.

Mladíci vypověděli, že muže už poznali v ženských šatech, ten je měl prý napadnout a pokusit se je znásilnit. To ale popírá partner oběti.

Muž se podle jeho slov nikdy do ženských šatů neoblékal. Oba útočníci se sice k vraždě přiznali, ale tvrdili, že se jen bránili jeho útoku. Měli strach, a tak ho zabili v sebeobraně. Ani k mrtvému hadovi se neuměli vyjádřit. Prý by nikdy hada do ruky nevzali, protože se ho štítí. Celý incident si mladíci natočili na video.

Mladí migranti z Maroka jsou známí svým kriminálním chováním. V Maroku žije 99,9 % muslimů. Homosexuální orientace je trestána až 4 lety za mřížemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články