Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Uprchlíci si vzali drogy a jeli do českého nočního klubu za prostitutkami! Kdo jim na to dal peníze?

Zdroj: repro youtube
Dva uprchlíci z Íránů, kteří žádají o azyl v Rakousku, vyrazili za službami českých holek. Před návštěvou nočního klubu si dali na posilněnou drogy. Veřejnost se ptá, kde tihle zbídačení lidé berou peníze na lehké holky a drogy.

Zpráva, kterou zveřejnil deník Oberösterreichische Nachrichten, vyvolala v Rakousku poprask. Veřejnost se ptá, kde na tyhle radovánky uprchlíci berou peníze. A zda náhodou nedostávají příliš vysoké finanční dávky, když jim ještě zbude na drogy a lehké holky.

Dva sedmadvacetiletí muži z Íránu se potkali v Linci a rozhodli se, že si dají drogy a pak vyrazí do Česka za placeným sexem. Jenže na parkovišti v městečku Bad Leonfelden se pohádali a porvali. Zasahovat musela policie, která pak jejich příběh dala do policejního hlášení.

A Rakušané se začali ptát, kde na to ti kluci berou a jak je možné, že žadatelé o azyl disponují rakouským řidičákem.

"Kdo to, zatraceně, všechno platí? Co se ještě musí stát, aby si to vláda konečně uvědomila a dávky žadatelům o azyl výrazně snížila," zuří jeden z občanů Rakouska v diskuzi na internetu.

Uprchlíci v rakouském azylovém zařízení dostávají na den 5,50 eura (cca 145 korun). Kde tedy muži sehnali peníze na drogy, je záhadou.

Oba zfetovaní rváči byli po sepsání protokolu zase propuštěni. Možná že když našetří dost peněz, tak si svůj výlet zase v budoucnu zopakují. Rakouské úřady o vyhoštění totiž neuvažují.

Související články

Další články