Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Uprchlíci na nádraží v Olomouci nevyvolali soucit, ale nenávist. Facebook zaplavily rasistické komentáře!

Někteří Češi mají z uprchlíků strach.
Zdroj: Facebook.com
Do Evropy míří každý den tisíce uprchlíků. Maďarsko proti nim chce postavit plot. Češi se jen hrozně moc bojí. Jenže uprchlíci budou přicházet dál a dál. Podívejte se na nejdiskutovanější fotku víkendu. Z těch rasistických příspěvků pod ní je nám smutno.

Facebook zaplavily rasistické komentáře proti uprchlíkům. Češi z nich mají strach. Navíc cizinecká policie přiznává, že na území České republiky denně pronikají nelegální běženci.

Na eXtra.cz jsme přinesli návrh řešení, jak by se Evropa mohla popasovat s uprchlickou krizí. Chce to ale součinnost všech států OSN. Je to průšvih celého světa, takže není spravedlivé, aby všechny problémy hasila jen EU.

Právě se díváte na fotku, která byla pořízena na nádraží v Olomouci. Je to jedna z nejdiskutova­nějších a nejsdílenějších fotek posledních dnů. Smutné je, že velké množství Čechů by tyto běžence nejraději zastřelilo. Další poznámky jsou otevřeně rasistické. Diskuzi pod fotkou najdete ZDE.

Drtivá většina uprchlíků ale Českem pouze projde. Chtějí na Západ, v zemi, kterou zničili komunisté, žít nechtějí. Chtějí za lepším do Německa, Francie, Velké Británie a nebo do Skandinávie.

Související články

Další články