Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

UPOCENÁ SOŇA (40) z Výměny: Smrdí jí z huby, do sprchy nešla, říká náhradní muž!

+ Dalších 109 fotografií
Výměna
GLOSA: Kdo sleduje Výměnu manželek pravidelně, musí mít pocit, že v Česku žijí samé špindíry. A upocená Soňa (40) z posledního dílu by jim z fleku mohla dělat mluvčí. Matka čtyř dětí z Hlinska neuklízí, byt jí sžírá plíseň, do záchodu by se člověk bál i vyzvracet a zubní kartáček z tašky snad ani nevytáhla. Ale špatní jsou prý jen ti okolo, jak jinak.

Upocená Soňa z poslední Výměny manželek by si mohla podat ruku se špindírou Věrou, tragédkou Maruš nebo prostitutkou Věrou. A klidně by těmto expertkám mohla dělat mluvčí. Protože předvedla něco, co jsme snad ještě neviděli.

Matky čtyř dětí, které samy moc dobře vědí, že je s ní cosi v nepořádku, přišla z Hlinska do Plzně. Náhradní rodina zrovna rekonstruovala byt, takže měla práce nad hlavu. Co udělala Soňa? Stoupla si mezi dveře a začala rozdávat úkoly ostatním, místo aby sama přiložila ruku k dílu. A náhradní muž Pavel hned věděl, že tady něco nehraje.

Že si Soňa z Výměny udělala dovolenou, je jedna věc. O poznání nechutnější je ale stav její domácnosti. Tam musí usednutí na záchodovou místu štípat ještě týden poté, pod linoleem má plíseň, všude je prach a v lednici jen samé konzervy.

Ponaučení? Nulové, během osmi očí ze sebe Soňa udělala chudinku, které okolí jenom ubližuje. Co naplat, že druhá manželka Milada a její Pavel měli pravdu. Ten dokonce prohlásil, že je Soňa upocený chlap, žádná žena. „Smrdí jí z huby, celá smrdí,“ řekl nekompromisně.

Jestli tohle Standa, partner Soni, vydrží, měl by dostat státní vyznamenání…

Mohlo by vás zajímat

Další články