Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Uplynuly 4 roky od zmizení Míši Muzikářové: Jediný podezřelý se bez vysvětlení oběsil

Míša Muzikářová: Nalezena zatím nebyla, Otakar se oběsil
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Pátrání
Zmizení Michaely Muzikářové v roce 2017 přimělo téměř celé Česko, aby se zapojilo do pátrání po tehdy dvanáctileté mladé slečně. Do akce byly nasazeny pátrací týmy s helikoptérou, nic z toho ale nepomohlo Míšu vypátrat. Dodnes je tak vedena na seznamu pohřešovaných, přestože policie se obává nejhoršího. Jediný podezřelý v záhadném případu totiž spáchal sebevraždu, aniž by nechal dopis na rozloučenou. Dnes jsou to přesně 4 roky od doby, co Míša nepřišla domů. Připomeňte si případ, který dlouhé měsíce otřásal veřejností.

Michaele Muzikářové bylo pouhých dvanáct let, když se po ní 11. ledna 2017 slehla zem. Okolnosti jejího zmizení přitom dodnes vyvolávají řadu otázek. Míšina matka Eva totiž nahlásila zmizení své dcery až později odpoledne, když se dcera nevrátila ze školy. Doposud ale není jasné, zda Míša vůbec onen den do školy přišla. Dokonce se ani neví, zda spala předchozí noc doma...

Matka se hlásila k nacismu

Její matka totiž policii přiznala, že svou dceru nekontrolovala a údajně ji neviděla od podvečera 10. ledna. Dodnes tedy není úplně přesně jasné, který den zmizela. To vrhalo podezřelé světlo na Míšinu matku, jelikož je zvláštní, že by nekontrolovala teprve dvanáctiletou dceru...

Řada lidí tak zpochybnila péči matky, čemuž nahrál fakt, že se Eva hrdě hlásila k nacismu. Na sociálních sítích vystupovala pod přezdívkou Eva Braun a velmi ráda sdílela a psala rasistické statusy. V rodině tak nejspíš nebylo vše v pořádku.

Hlavním a vlastně jediným podezřelým v případu zmizení se ale stal bývalý přítel Míšiny matky Otakar S., ke kterému se policie dopátrala. Už to vypadalo, že dojde k průlomu v záhadném případu, do kterého kriminalisté zapojili speciálně vycvičeného psa z Německa a vrtulník.

Nenechal dopis na rozloučenou

Policie ale nakonec skončila na mrtvém bodě. Otakar S. se totiž na konci ledna oběsil. Nenechal žádný vzkaz na rozloučenou, kde by se doznal nebo odůvodnil to, proč se dobrovolně rozhodl ukončit svůj život. Tak či onak to nevypadalo dobře a kriminalistům to napovídalo, že došlo na nejhorší.

Prakticky jediným člověkem, který věřil, že je Míša naživu, byla její babička. „Věřím, že se vrátí,“ řekla v slzách její babička. To ale bylo v roce 2018 a dlouhá doba už nejspíš zhatila i poslední naděje.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy