Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Vodnáři propadnou úzkostem, Panny si užijí lásku

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP
V sobotu 14. září rozzáří oblohu Dožínkový Měsíc. Svou intenzivní energií bude emočně působit na jednotlivá znamení zvěrokruhu. S čím se setkáme? A jak se vypořádáme s velmi silnými energiemi citlivých Ryb, které na nás budou dorážet? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento úplněk ve vás vyvolá touhu nechat se hýčkat. Váš partner bude mít co dělat, aby vás uspokojil. Singles by neměli tlačit na pilu. Toto období není vhodné na důležitá rozhodnutí. Čím byste se měli řídit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, s Měsícem v Rybách se budete citově přít, což může vyvolat emocionální výbuchy. Hvězdy zároveň radí, abyste se nevraceli ke starým křivdám. V tomto období nemá cenu jít hlavou proti zdi. A jak se energie Měsíce dotknou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

S energiemi tohoto úplňku budete v souladu. Stejně jako Ryby volíte cestu nejmenšího odporu. Rádi se vyhnete tomu, čemu byste měli čelit. Při výběru partnera se budete řídit intuicí, ale pomůže vám to? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, vy byste si měli při tomto úplňku dávat velký pozor. Vaše přecitlivělost může být zdvojnásobena a sebemenší problém vás může těžce vykolejit. Dokonce se u vás mohou objevit i depresivní sklony. A co vás čeká v partnerství? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento úplněk okoření vaši kreativitu. Život se vám bude zdát hezčí, ale jen do té doby, než si uvědomíte, že k vám vaše láska není až tak upřímná. Díky těmto energiím odhodíte své ego a pomůžete osobě, která to potřebuje. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, Měsíc ve vás vyvolá silné city a podpoří lásku k vašemu partnerovi. Znovu si uvědomíte, že svého miláčka nemusíte ovládat. Vzájemně se odměníte něhou. A co vás čeká po pracovní stránce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Úplněk vám dá za úkol kultivovat vaše sociální vazby. S partnerem nejste naladěni na stejné vlně. Ale pár dní po úplňku se vše zlepší. A co nebudou umět kontrolovat nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, při tomto úplňku budete na nervy. Máte rádi přímost, ale Ryby rády čekají na osudovou příležitost, což pro vás bude představovat stres. Ve vztazích nedokážete být až tak chápaví. A jak budou ovlivněni singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Právě tento úplněk vám ukáže, jak mají peníze pomíjivý účinek. A proto dáte své nové známosti najevo, že takhle tedy rozhodně ne. Ve vztahu způsobíte emocionální spoušť. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, tímto úplňkem aktivně proplujete. Necháte se pohodlně unášet proudem jak ve vztazích, tak v zaměstnání. V jaké oblasti by ovšem mohlo dojít ke střetu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vaše svobodomyslnost vás tentokrát dovede až k depresím. Budete neustále v pohybu a s partnerem prohodíte sotva pár slov. Když nemůžete plout volně, dáte to všem sežrat. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, při tomto úplňku budete mít problém. Nebudete schopné být ke svému partnerovi upřímné. Singles se zamilují, ale na očích budou mít růžové brýle, což není zrovna ideální. A co se stane po úplňku? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články