Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Úplňkový horoskop v Panně: Dávejte si pozor na stravu, romantika poteče proudem

Zdroj: wehearit
astro
Poslední únorovou sobotu nás čeká letošní druhý úplněk. Co to pro nás znamená a na co si dát pozor?

Úplněk v Panně je v rozporu se slunečním znamením Ryb, které jsou ovlivněny vodním elementem. Ryby jsou velice citlivé, empatické a moc si vše berou osobně, naproti tomu Panny jsou racionální, puntičkářské a zemské.

Tyto dny se nám bude spousta věcí zrcadlit, to znamená, že něco, co odmítáme sami na sobě, nás dožene a budeme to vidět na svém okolí, které nám to dá patřičně najevo. Každý má v sobě určité vlastnosti, které by chtěl změnit či je na sobě nemá rád, a nyní je skvělá doba si je uvědomit a zkusit s nimi něco udělat. Je důležité, abyste povahové rysy, které máte, nechali tak a odpustili si, protože spoustu věcí bohužel nezměníte a můžete se snažit, jak chcete. Začněte se brát, jací jste, a uvidíte, že i vaše okolí a vaši nejbližší vás budou milovat. Mějte se rádi a to je důležité, veškeré negativní vlastnosti, jako je závist, hněv, zášť, hoďte stranou.

Čas pro detox

Panny jsou velmi logické, uvědomělé a racionální, tyto dny vám budou věci jasné a zřetelné, jako byste je četli na papíru. Věnovat byste se měli samotě a vnitřnímu klidu, který vás posilní a udělá z vás lepšího člověka. Nebojte se svých emocí, pocitů či požadavků, které máte v sobě zakořeněné. Spadne vám obrovský balvan ze srdce a vy pocítíte vnitřní klid a jistotu nad sebou samými.

Dávat byste si měli pozor na jídlo, které budete tyto dny jíst. Panny jsou perfekcionistky a není dobré, abyste jedli věci, které víte, že vám nedělají dobře či vám ubližují. Také to nepřehánějte s alkoholem či přemírou jídla. Jedinci, kteří mají intolerance na jídlo, cukrovku, chronické problémy, by si obzvláště měli dávat pozor na svůj jídelníček. Zkuste si dát menší detox a pročistit organismus. Toto období je taky skvělé na půst, cvičení v hojné míře a přemíru práce, která vám půjde od ruky.

Úplněk je romantický pro všechna znamení, zažijete krásné chvíle s partnerem či blízkou osobou. Nejspíše na tyto dny těžko zapomenete. Pokud hledáte vhodný protějšek, hvězdy přejí i těm nejméně odvážným.

Související články

Další články