Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Štíři odkryjí temnou minulost, Blíženci se odvážou

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP
V sobotu 18. května ve 23:11 oblohu rozzáří magický úplňkový Měsíc. To vše se bude odehrávat pod taktovkou impulzivního a sexuchtivého Štíra. Jak na tento magický úplněk budou reagovat jednotlivá znamení? Jakých hrůz a vášní se vaše znamení dočká? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, úplněk vám navrátí ztracenou chemii mezi vámi a vaší láskou. Nebudete mít potřebu poohlížet se jinde. Odstartujete vaše skryté sexuální choutky a vaše drahá polovička vás v tom podpoří. Zato u singles to bude gradovat. A copak že to bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, energie Štíra přiměje vaši mysl k nemravným choutkám, které si nebudete chtít příliš připustit. Dostanete se na rozcestí a nebudete vědět, kterou cestou se vydat. Partner pro vás znamená mnoho, ale co vaše smyslnost? Jak k této vibraci přistoupí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

U Blíženců úplněk vyvolá naprostou euforii. Tato žhavá noc vám slibuje hned několik milenců najednou. Hvězdy varují: zkuste vsadit na kvalitu místo kvantity. Ocitnete se v minovém poli. Ne každý dokáže být v sexu tak odvázaný jako vy. Co vaši sexuální partneři nepochopí? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Bohužel, Ráčci. Vybrali jste si špatného parťáka na randění. Nic není ztraceno. Měsíc v úplňku vám dohodí objev, který se k vám bude hodit. Jak dlouho bude tato úplňková láska trvat? To bude záležet na vás. Jak na tom budou se svými chtíči singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Je čas na změnu! A právě úplněk vám ji umožní. Nová profesní cesta je na obzoru. Ale vás spíše zajímá, jak to budete mít s láskou. Singles hledají povyražení. To jim bude o sobotní noci dopřáno. Jen pozor! Co si od úplňku nesmíte slibovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny budou jako na trní! Sobotní úplněk je dovede do extrému. Budete se muset rozhodnout. Přestaňte dělat kroky, které vám všechno komplikují. Budete se muset snažit porozumět svému já. Momentálně jste v emocionální pasti. K čemu musíte dojít? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, přejete si, aby vás váš partner doprovázel při každé vaší aktivitě. Zeptejte se, zdali je to opravdu nutné. Partnerského ruchu si můžete užívat, když spolu vyrazíte do kina nebo na večeři. Co si musíte uvědomit? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, tento úplněk patří především vám! Ale vedle velkého vzrušení, které zažijete, odkryje i temné stránky vaší minulosti. Možná se budete tlouct do hlavy, komu jste svěřili své tajemství. Praví přátelé vás však pochopí. Co budou provádět singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, snažíte se být zdvořilí, ale váš protějšek vám to nežere. Zkuste být méně nápadní. V danou chvíli se vám to nevinné flirtování zdá být v pořádku, ale existuje jisté riziko, že se vaše drahá polovička přece jen urazí. Opravdu chcete riskovat sobotní úplňkovou noc bez sexu? A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, cítíte, že vás vaše drahá polovička tlačí k něčemu, do čeho se vám nechce. Vyhněte se scénám a zkuste si promluvit. I když na vás bude vyvíjen velký tlak, zachovejte chladnou hlavu. Co budete muset, abyste si zachovali vaši důstojnost? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, síla úplňku vám pomůže! Nestresujte se zbytečně! Úplňková horečka sobotní noci vás bude podněcovat k tomu, abyste svůj idol okouzlili. To se vám povede! Jen si nemalujte, že to bude ten pravý na celý život. Co se stane ve vašem stávajícím vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, neumíte si vybrat! Chcete hezouna, nebo toho chytrolína? Úplněk vám dá jasné instrukce, ke komu se přiklonit. To, že se rozhodnete impulzivně, neznamená, že je to špatně! Hvězdy radí: zkuste nad tím tolik nepřemýšlet. Co čeká Ryby ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články