Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Ryby potká nová láska, Vodnář chce zrušit stereotyp

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP
Dnes ve 23:38 hodin se na obloze rozzáří kouzelný úplňkový Měsíc. Svou zemskou moc tentokrát představí Kozoroh. Co budou muset jednotlivá znamení zvládnout pod jeho nadvládou? S čím se někteří zrozenci setkají? Jakou moc ukáže úplněk právě u vašeho znamení? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, při tomto úplňku se nežeňte do žádných extrémů. Ať už se to týká vztahů či financí. Hrozí malér. Někdo vás k tomu může tlačit, ale Kozoroh vás povede k důslednosti. Čeho můžete dosáhnout, pokud budete mít perfektní plán? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, jste příliš tvrdohlaví a úplněk vám vůbec nepřidá. O kompromisech ve vztahu nechcete ani slyšet. Necháváte se vodit za ručičku a tohle tento tranzit prostě nesnese. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Jste bohové tohoto úplňku! Přesně víte, co si po vás tento úplněk žádá. Disponujete svobodou a nevracíte se ke starému životu. Své okolí okouzlujete odvážnými činy. Ale co vám škodí? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, bude pro vás těžké přijmout změny spojené s tímto měsícem. Partnera, který vás neustále dusí, stejně musíte hodit přes palubu. Svoboda je součástí vaší transformace. Co důležitého vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento úplněk na vás pracovně zatlačí. Chce, abyste předvedli to nejlepší, co ve vás je. Cílevědomost vám nechybí. Jen uberte při svých touhách po bohatství. Co vás ve vztahu unavuje? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Neustále u vás dochází k oživení jedné staré události. Úplněk vám dá šanci, abyste své myšlenky ovládali správným směrem. Opravdu si musíte dávat pozor, kam šlapete. Pro koho toto varování platí především? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Úplněk ve vás probudí rozpaky. A to zejména u singles. Jste zodpovědní, ale neumíte kontrolovat své vášně. Momentálně byste se neměli pouštět do lásek na jednu noc. Proč? A co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, máte šanci vyšplhat se na vrchol, ale zkuste kultivovat své sociální vazby. Jako individualisti záříte, ale zkuste se podělit o své zkušenosti i s ostatními. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Právě tento úplněk vám dá šanci skvěle investovat. Podniknete i rozumná opatření. Ve vašem vztahu jste věrní sami sobě. Povinnosti nechejte i na ostatních členech domácnosti. A jak ovlivní úplněk singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, je to vaše. Nyní se cítíte jako ryba ve vodě. Vaše instinkty se zrychlují. Ve svém vztahu vytrváváte, ale renovujete. Jste poslem atraktivních zážitků. Na co si ale dávejte pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Jste ochotní být odvážní, ale spíše volíte ironické vtípky. S Kozorohem se dostanete do střetu a budete mít problém s udržováním sebekázně. Praktičnost vás zkrátka nudí a otravuje. Co zažijete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, budete muset svou drahou polovičku přesvědčit, že jste spolehliví. Jste přitom unavení z práce a jen schopní jedinci dokáží splnit vaše očekávání. Co si užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články