Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Úplňkový horoskop: Růžový Měsíc přinese Pannám hlad po lásce, Lvům rozhodí vztah

+ Dalších 9 fotografií
astro
V pátek 19. dubna vstoupíme do úplňku ve Vahách. Tento úplněk se bude odehrávat v Uranu, takže čekejte impulzivitu, akci a vzrušení. Můžete se cítit uvězněni a být neklidní. Úplněk ve Váhách se zaměřuje především na vztahy. Čekají vás velké změny, konflikty i vyjádření vlastních potřeb. Jak na tom bude právě vaše znamení při tomto magickém růžovém úplňku? Co čekat a čeho se obávat? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Úplněk ve vás probudí touhu po změně a po ukojení vlastních potřeb. Podvědomě se těšíte na jakoukoliv transformaci. Uran vám ukáže, kde je vaše místo. A k jaké změně ještě dojde? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, pro vás bude úplněk představovat období neklidu. Budete se muset vypořádat se stresem, napětím a zjistit, jak dojít k duševní rovnováze. Uran ve vašem případě ukazuje na vnitřní boj. K čemu vás to dovede? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, budete samotným nástrojem ďábla. Úplněk v Uranu vás povede k výstřednostem. Příznaky šílenství budou létat vzduchem. Ale vy si z toho nic neděláte, dokážete si to odůvodnit. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, jste velmi citliví a úplněk může vaše emoce ještě umocnit. Vaše impulzivní reakce vám budou ztěžovat to, co potřebujete a to, co chcete říct. Co musíte zkusit, aby nedošlo k emocionálnímu výbuchu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Nezávislí Lvi budou mít při úplňku problémy ve vztazích. Na jednu stranu chcete být svobodní a na druhou toužíte po poslušné lásce. Pohybujete se na hraně a jste chaotičtí. Váhy vám slibují pomoc k rovnováze. Jak? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny, víte o tom, že dostanete tolik lásky, kolik dáte? Ujistěte se, že jste ve vašem současném vztahu v rovnováze. Singles, jste hladoví po lásce. Možná vám růžový měsíc nějakou dohodí. Ale co pro to musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Úplněk ve vašem znamení vám dává za úkol smířit se s tím, co jste udělali, a to bez omluv a předstírání. Bude to drama. Ale zkuste posuzovat ostatní podle svých záměrů. I když vždycky potřebujete… Co? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Růžový měsíc vám říká, abyste investovali energii do budoucího štěstí. Uran je znepokojivý, ale Váha má pomoci k dosažení vnitřní krásy. Co vás naučí Uran? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, při tomto úplňku musíte doladit svou vztahovou cestu. Historie se bude opakovat. Ale nesmíte jí dát prostor. Musíte učinit vědomou snahu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, tento úplněk vás naučí, jak přijmout výzvy a jak je vyřešit. Váhy mohou být marné, ale energie Uranu vás dovede k hodnotám a ke vztahu s erotickým činem. K čemu dojde? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, při tomto úplňku máte hlavu v oblacích. Máte jedinečný pohled na svět a kreativita z vás jen tryská. Vytvořte něco, co nikomu neukážete. Co musíte sledovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, transformace není nikdy snadná! A už vůbec ne pro vás, citlivky. Ale tato bude stát za to! Úplněk vás navede na vlnu, po které pofrčíte. Nebuďte překvapeni. Co očekávat? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Mohlo by vás zajímat

Další články