Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Raci ztratí lásku, Vodnáře čeká velká životní změna

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP
15. srpna ve 14:29 hodin dojde k nebezpečnému úplňku. Vše se bude odehrávat pod taktovkou pravdomluvného Vodnáře. Tento mimořádný úplněk bude přeplněn ideály a vlastními touhami. Které znamení ztratí svou lásku? A které bude muset jít s pravdou ven? To vše se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, snažte se hrát fair play. Žádná lež vám nyní neprojde. Síla Měsíce bude kočírovat vaše touhy směřované k rebelantství. V práci si odpusťte nevhodné komentáře na vaše kolegy. A co provede úplněk s vaším milostným životem? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, Měsíc si s vámi pohraje, a to především na poli milostném. Hází vám klacky pod nohy. Váš miláček neocení vaši snahu a bude vás prudit. Možné konfrontaci se snažte vyhnout. A co způsobí tento Měsíc u vás v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Při tomto úplňku si budete naplno užívat svou intimitu. Zájem o vaši osobu projeví hned několik nápadníků. Měsíc vám způsobí problémy v práci. Nebudete stíhat to, co potřebujete. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, úplněk rozhodne o důležitých krocích ve vašem životě. Čeká vás ztráta některých lidí a na seznamování nebudete mít ani pomyšlení. I v práci bude nutné volit vhodná slova. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Úplněk vybízí Lvy k upřímnosti. A to zejména ve vztahu. Váš miláček nebude dobře naložen a pozná, že mu lžete. Vyskakovat vám hvězdy nedoporučují. A na co budou mít chuť singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, úplněk ve Vodnáři vám pomůže v milostných krocích. Díky tomuto tranzitu dokážete bojovat o svou lásku a vaše konkurence si neškrtne. Zkuste svého partnera překvapit, vaše aktivita je vítána. Co na vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Tento úplněk vás donutí k radikální změně. Jaké? Musíte učinit určité kroky ve vašem partnerství. Buďto se domluvíte, nebo svou lásku necháte jít o dům dál. Co byste měli udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Úplněk ve Vodnáři vám tento týden bude ubírat energii. Budete se cítit vyčerpaní. Důležitá rozhodnutí raději odložte. Pokud můžete, vezměte si pár dní dovolenou. A co vám bude chybět ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, při tomto Měsíci můžete propadnout depresím a smutku. Z čeho? Z toho, že hledání nové lásky je stále neúspěšné. Ani úplněk vám nepomůže. A jakou chybu děláte ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Peníze jsou pro vás nyní prioritou. Úplněk vám dá najevo, že vaší životní odměnou je především láska. Neměli byste zapomínat na sebelásku. Ta je totiž trvalou záležitostí. A co singles? Budou mít štěstí v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, úplněk ve vašem znamení vám dá pěkně zabrat. V práci chcete stále něco renovovat, a dokonce začnete přemýšlet o změně zaměstnání. I ve vztahu chcete zvrátit stereotyp. A jak budou ovlivněni singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, vám úplněk přinese výbuchy ve vztazích! Singles mají šanci poznat pohledný protějšek, ale hvězdy varují: Pravděpodobně bude zadaný. Stojí vám to za to? A jak na tom budou Ryby ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články