Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Odložte lékařské zákroky, pokud toužíte po miminku, je nejlepší čas

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Odložte lékařské zákroky, pokud toužíte po miminku, je nejlepší čas
Zdroj: profimedia
astro
Měsíc říjen je pro nás velice výjimečný měsíc, jelikož nás v tomto období čekají dva úplňky. Ten první nastane již 1. 10., a to v noci ve 23:05 hodin ve znamení Berana, a ten druhý je 31. 10. v 15:49 hodin ve znamení Býka. Proto je pro nás tento měsíc astrologicky náročný a neměli bychom nic podcenit.

V prvním úplňku se nedoporučují lékařské zákroky, chránit bychom si měli části těla, jako je hlava, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly. Jelikož je ve znamení Berana, můžeme zažívat pocity tvrdohlavosti, neústupnosti, bude nám scházet smysl pro kompromis a objeví se konflikty jak na pracovišti, tak v domácím prostředí.

V druhém úplňku se taktéž nedoporučují žádné zákroky, největší vliv bude mít na orgány, jako jsou krk, hlasivky, hrtan, jícen, štítná žláza. Proto je musíme chránit a rozmýšlet si, co sníme anebo co řekneme. Není nad to se řídit pravidlem mlčeti zlato, což v tomto období bude platit dvojnásob. Druhý úplněk je ve znamení Býka, můžete zažít pocity vyrovnanosti a spokojenosti. Dívejte se okolo sebe, je veliká pravděpodobnost, že narazíte na zajímavou věc, kterou jste si dlouho chtěli koupit a nyní bude za výhodnější peníze.

Ženy mají šanci otěhotnět

Úplňky jsou vhodné ke sbírání bylin, ženy mohou mít větší šanci otěhotnět. Citliví jedinci a malé děti mohou hůře usínat, spánek může být doprovázen nočními můrami. Proto je dobré vynechat těžká jídla, alkohol a nadbytečné cukry. Zaměřit bychom se měli na lehkou stravu, pití bylinkových čajů, hodně ovoce, zeleniny a vynechat průmyslově zpracované potraviny. Toto období je nakloněno ke změně životního stylu, také je vhodné vyzkoušet úplňkový detox.

O úplňkové noci můžeme dát nabít různé druhy minerálů, aby se zvýšila jejich magická moc. Tyto kameny omyjeme ve studené vodě a na noc je položíme na vhodné místo tak, aby na ně svítil měsíční svit a tyto kameny nám opět mohly sloužit k účelům, pro které jsme si je pořídili. Je vhodné to praktikovat každý úplněk.

Čas pro dobré skutky

Tyto dny jsou taky skvělé pro navázání nových vztahů a vyznání citů osobám blízkým. Budeme citlivější a romantičtější. Měsíc nás nabádá, abychom sobě i svým blízkým dělali radost, může to být maličkost ve formě dárku či pozvání na oběd. Můžeme přispět na charitu či pomoct někomu na ulici. Může to být zatoulaná kočka, které koupíme jídlo, nebo darujeme nepotřebné věci lidem, kteří je využijí. Občas stačí jen emocionální podpora vašim přátelům. Vše se nám v tuto dobu vrátí dvakrát. Dělejte dobré skutky a dívejte se okolo sebe.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy