Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Lovecký Měsíc přinese Střelcům pravdu, Váhám pád na dno

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP
V neděli 13. října ve 23:07 hodin budeme mít možnost, kochat se Loveckým Měsícem ve fázi úplňku. Tato magická podívaná se bude odehrávat pod nadvládou ohnivého a odvážného Berana. Proč je tento úplněk nazýván Loveckým? Právě říjnové noci, hlavně úplněk, využívali indiáni k lovení zvěře, aby měli dostatek zásob potravy na zimu. Jak tedy tento mimořádný Měsíc zamává s osudy jednotlivých znamení? Co se stane? A na co byste se měli připravit? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, právě úplněk ve vašem znamení dá pořádně zabrat vaší hlavě. Snažte se tedy relaxovat a meditovat. Pobyt na čerstvém vzduchu vám velmi prospěje. Nenechte se zahnat do kouta a přidělávat si úkoly navíc. Co vám v tomto období může přivodit větší trable? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, i když vám Měsíc dává jasně najevo, abyste se na určité nepříjemnosti vykašlali, nevzdáváte to! Bez výčitek jdete přes mrtvoly. A tak jde celková atmosféra z kopce. Kdo se na vás opravdu naštve? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Při tomto úplňku nemáte chuť nic řešit. Co se týče rodiny, budete mít bojovnou náladu. Konflikty vznikají čím dál tím častěji. Abyste si to mohli vyříkat, vsaďte na jiné dny. Co ale opravdu chcete? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, tento úplněk pro vás bude opravdu lovecký. Budete chtít lovit, ale ve starých vodách. Později se chytíte za nos! Čekají vás úskalí, která naštěstí včas odhalíte. Ve které oblasti můžete očekávat jisté výkyvy? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lovecký úplněk u Lvů proběhne bez větších obtíží. Noc to bude sice vášnivá, ale nemá cenu hazardovat se svým zdravím. Později se může objevit silná vyčerpanost. Čeho ale budete schopni? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, úplněk v Beranu vám dává možnost dát o sobě vědět okolnímu světu. Stačí působit elegantním dojmem a bránu do skvělé budoucnosti máte otevřenou. Jak na tom budete po duševní stránce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento úplněk vám ukáže tajemství, která vás mohou táhnout ke dnu. S každým problémem se snažíte poprat, ale tento Měsíc vám vaše snažení příliš neusnadní. Co vás opravdu vytáčí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Při tomto úplňku lehce sklouzáváte k něčemu, co doopravdy nechcete. Úplněk v Beranu vám může ubírat energii. Pokud vyrazíte mezi lidi, připravte se na to, že to nebude žádná sláva. Pro koho jste schopni se rozkrájet? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tento úplněk se k vám nebude chovat přátelsky. Troška skromnosti vám určitě neuškodí. Tam, kde nic neočekáváte, nemůže dojít ke zklamání. Co vám tento úplněk naservíruje? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vaši rodinní členové jsou ochotni pro vás udělat hodně. Ale čeho je moc… Dovolíte si něco dražšího, ale musíte na to mít. Beran nemá k vašemu znamení zrovna důvěrný postoj. Na co si musíte dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento úplněk má za úkol vám ukázat, jak se v dané situaci chovat. Neradi se vyhýbáte situacím, kde je nějaký háček. Ale to, co je uzavřené, by tak mělo zůstat. Co se nyní projeví? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, vám úplněk přinese dusnou atmosféru, kterou ale budete vnímat pouze vy. Vaše duše je rozpolcená. Váš partner je spokojený. Jak je to možné? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články