Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Lvy čekají rušné orgie, Býky nejistota ve vztahu

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Lvy čekají rušné orgie, Býky nejistota ve vztahu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY
12. prosince v 6:12 hodin dojde k úplňku v Blížencích. Tento úplněk bude jiskřit energií dvou tváří. A to se samozřejmě odrazí i v našich vztazích. Blíženci jsou proměnliví a nestálí, promítnou se tyto základní rysy i v ostatních vztazích? Budou skutečně naše milostné životy nepředvídatelné? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, budete se muset nadechnout a začít komunikovat. Pořádně nevíte, co vaše drahá polovička vlastně chce a očekává. Pokud tuto krizi překonáte, čekají vás neuvěřitelné zážitky plné slasti. A jak ovlivní úplněk singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, úplňkový Měsíc bude nevyzpytatelný a do vztahu vám přinese nejistotu. Ve vašem milostném životě se objeví záhady, které nebudete schopni rozluštit. Vše bude věcí dohody, ale pohnout s tím musíte vy. A co nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, tento úplněk vám přinese pořádnou milostnou jízdu. Singles čeká provokující setkání. Zvědavost vás bude pokoušet. Toužíte si vychutnat všechny stupně sladkého mučení. A co čeká ty, kteří jsou ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, s energiemi Blíženců jste v naprostém protikladu. Protože vám nedovolí naplno projevit vaši sentimentálnost, budete upadat do depresí. Navíc to mezi vámi a vaším miláčkem nebude úplně růžové. A dostanete se do sporů i kvůli tomu, co už je dávno zapomenuto. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, budete doslova omámeni pomíjivými náhodnými známostmi. Nebudete vědět, z které do které. Rušné orgie však vaše city naplno utlumí. To, čím se necháte svázat, vás pohltí. A jak si povedete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, úplněk ve vás vyvolá mnoho rozporů. Na jednu stranu budete láskyplné, ale ve vašem vztahu zavládne i totální bláznovství a chaos. Pro váš vztah budou tyto obraty nadmíru nebezpečné! A co singles? Jak se vyrovnají s těmito energiemi? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, při tomto Měsíci si pořádně zařádíte, ale bude to mít své následky. Vaše drahá polovička se rozhodně nesmí nic dozvědět. Pokud tedy o ni nechcete přijít. Vše bude záviset na okolnostech. A jaký úplněk čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, budete se řídit podle sebe. Nepochopitelně sázíte jednu chybu za druhou. Dobrá zpráva je, že to dokážete odčinit. Vaše partnerství bude nakonec spokojené. I singles uloví svou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš partner vás jen těžko udrží. Máte nutkání se stále proměňovat a překvapovat. Vaše dominantnost vám však přinese do vztahu něco fantastického. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, zapomenete na důležitou věc, kterou jste slíbili. A to bude velký problém! Tohle vám váš miláček jen tak nezapomene. S energiemi Blížence se to ale nebudete snažit napravit. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, Blíženec vám nebude určovat, kde jsou hranice. Což bude problém. Nebudete schopni pojmout sami sebe, natož tak svůj vztah. Zkuste se umoudřit! Nad vaším vztahem se stahují mračna. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, všechno, co vás trápí, budete házet za hlavu. Až na jednu věc. Váš partner vám předloží bláznivý nápad, který vám vyrazí dech, a proto s ním dlouho nepromluvíte. A co čeká nezadané Ryby? To se dozvíte ve fotogalerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy