Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Lvy čeká sladké mučení, Blížence nebezpečné známosti

Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
astro
Nedělní noc bude magická! Ve 23:07 hodin nastane úplněk ve znamení tvrdohlavého Berana. Energie ohnivého Berana bývá velmi silná. Přináší odvahu, vášeň, ale i hněv a rozbouřené emoce. Jak zamává síla tohoto Měsíce s vašimi vztahy? Čeká vás nešťastná láska, nebo budete v sedmém nebi? To vše se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, při tomto úplňku bude vaše milostná energie vrcholit. Bude se vám dařit a dostanete téměř každého, koho budete chtít. Vaše vášeň bude brutální a svému partnerovi ukážete všechny něžnosti a rozkoše. Co žhavého vám úplněk přinese do vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, při tomto Měsíci dojde k prudkému boji. Vyskakujete, a to si vaše drahá polovička nenechá líbit. Vybrali jste si špatného protivníka. Energie Berana ve vás vzbuzují rozbouřené emoce, kterých budete později litovat. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, energie tohoto Měsíce jsou pro vás nadmíru nebezpečné. Jen co se setmí, začnete pomýšlet na sladké mučení, a to s pomíjivými náhodnými známostmi. Hvězdy vás důrazně varují: Rozmyslete si následky svého jednání. Budou i singles jako utržení ze řetězu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, úplněk vám připomene minulé lásky a nenaplněná přání. Beran ve vás vyvolá odvahu a pravděpodobně se budete snažit vyhledat a oslovit svého expartnera. Nemějte velká očekávání, pro něj jste uzavřená kapitola. Beran vás v tom nenechá, co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při tomto úplňku budete působit jako magnet. Opačné pohlaví vám bude doslova padat k nohám. Díky ohnivé energii působíte neodolatelně. Ve vztahu vás čeká ta nejvybranější erotika. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, říjnový úplněk vám přinese chaos v milostných prožitcích. Rády děláte to, co máte vyzkoušené. Temná strana je vám podezřelá. Váš partner bude nenasytný a bude vás popichovat. A co čeká svobodné Panny? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento úplněk má skvělou zprávu pro singles. Váš vyvolený vás probodává svými ohnivými pohledy. Vám se rozbuší srdce štěstím! Kašlete na pohodlí a dáváte přednost slasti. A jak vám to bude fungovat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, singles čeká intimnější kontakt s někým, kdo je pěkně mazaný. Omamné opojení tak skončí těžkým fiaskem. A co provede zadaným jejich partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, při energiích Berana si nenecháte říkat, co máte dělat. Nechcete být ovládáni. Kvůli tomuto může dojít mezi vámi a vaší láskou k nepříjemné hádce, která skončí odděleným spaním. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, nyní je ten správný čas vydat se za štěstím. Usilujete o lásku, ale hvězdy varují před alkoholem. Nepřežeňte to s ním! Co bude muset vaše drahá polovička strpět? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento úplněk ve vás vyvolá rozpačitost a budete se cítit tak trochu bezmocně. Nejste žádní dobyvatelé, a tak to budete mít těžší. Ve vztahu se vás váš partner snaží změnit k obrazu svému. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, svému miláčkovi předvedete, jak umíte být rajcovné. I když nepociťujete žádné potěšení ze sexuálních hrátek. Děláte to jen pro něj. Stav vzrušení se propadá. A jak to budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články