Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Blížence čeká milostné dovádění, Rakům hrozí rozchod

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Blížence čeká milostné dovádění, Rakům hrozí rozchod
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY
Úterý bude patřit magickému úplňku. Ten začne ve 14:34 hodin ve znamení tvrdohlavého Býka. Při této Luně a býčí energii je třeba si uvědomit opravdové životní hodnoty, především ty vztahové. Navíc je třeba se zbavit všeho zbytečného. Které znamení zažije krátkodobý románek? A které si najde opravdovou lásku? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, postavení Měsíce v Býku vám dá možnost rozvíjet lásku ve vašem současném vztahu. Budete aktivně zkoumat svou sexualitu a zlikvidujete stereotypy, které vám nic nepřináší. A jaké novinky čekají na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, Luna ve vašem znamení zásadně změní vaše postoje. Přemýšlíte o jistotách ve vztahu, ale také dáte přednost osobnímu rozvoji. Můžete tak dokonce brzdit svoji vlastní vášeň. A co čeká na nezadané Býky? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, při tomto úplňku se odevzdaně poddáváte milostným dobrodružstvím. Fantazírujete a vlastním rivalem se stává váš partner. A tak může dojít k prudkému boji. Co přinese Měsíc nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, z této ,,hry“, se ve vašem vztahu dostane jen jeden z vás. Okamžitě však upoutáte pozornost někoho jiného. Jste na to připraveni? Živočišná vážnost je také důležitá. A v čem budou vynikat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, to, co se ukryje hluboko, zraje většinou pomalu. V tomto období budou převažovat vaše ochranářské instinkty. A singles naleznou uspokojení. Co se stane? Čemu se oddají? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, býčí energie ve vás probudí ješitnost. Svému partnerovi ukážete, jak moc jste ochotni chránit svůj ,,majetek“. Vaše drahá polovička vás momentálně dohání k šílenství. A není to jen ve vaší hlavě. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, při tomto úplňku budete bojovat se žádostivostí. Váš idol vám připadá málo solidní a ještě méně exotický. Sotva bude mít nějakou šanci. A co se přihodí ve vašem partnerském soužití? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, při tomto úplňku budete pociťovat velké vzrušení. Ale pozor. Na pomíjivém dobrodružství byste si mohli vylámat zuby. Buďte přítulní pouze ke svému partnerovi. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, Luna v Býku nepřinese nic, co tu ještě nebylo. Ve vztahu nemáte potřebu stupňovat svou vášeň. Není divu, vyčerpali jste se. Svou lásku přece jen ukazujte. A co je přichystáno pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto období budete v oblasti vztahů lehce zranitelní. Sice si nenecháte do ničeho mluvit, ale v hloubi duše se svým partnerem souhlasíte. Zkuste v sobě znovu rozehřát milostný žár. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, váš partner se vám bude malinko vyhýbat. Nejste zrovna v dobré náladě. Ale na konci týdne se necháte popostrčit. Výraz uzavřeného bojovníka vám nesvědčí. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, při tomto úplňku jste jako někdo jiný. Necítíte se ve své kůži. Prožitek sexuálního vyvrcholení je předstíraný a je to na vašem vztahu znát. A jak na tom budou nezadané Ryby? To se dozvíte ve fotogalerii.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy