Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Berany čeká překvapení, Ryby nepříjemná hádka

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
astro
V pátek 10. ledna se chystá na večerním nebi opravdu atraktivní úkaz. Úplněk se zatměním přinese zajímavou podívanou. Úplněk proběhne v Raku. Toto vodní znamení má sice smysl pro lásku a rodinný život, ale vlivem zatmění budeme podrážděnější. Jak tento měsíc v úplňku společně se zatměním ovlivní náš milostný život? To se dozvíte v ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, při tomto úplňku nebude vaše milostná energie tak ohnivá, jako obvykle. Svému partnerovi nemáte co předvést a ochotně sledujete jeho pokyny. Vaše milostné touhy budou mimořádně nestabilní. A co čeká singles? Bude jejich vášeň vrcholit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, při tomto zatmění budete jako utržení ze řetězu. Singles dostanou téměř každého, na koho si ukážou. Hvězdy varují: Rozhodně neberte všechno, co se namane. Později byste mohli litovat. A co zajímavého vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, energie tohoto měsíce vám nejsou blízké. Do vašeho milostného života vstoupí protivník, který je odhodlán k prudkému boji. Odpovídat budete ručně, stručně. A co si musí rozmyslet nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, úplněk vám přinese takové milostné energie, jaké neznáte. Při svádění býváte ostýchaví. To však tato konstelace zcela změní a vy si budete velmi vášnivě pohrávat s opačným pohlavím. A co vás potká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při tomto nebeském úkazu budete naprosto nefunkční. Jste podráždění a ani na své okolí nepůsobíte neodolatelně, jak to umíte. Opačné pohlaví se vám vyhýbá obloukem. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner22020

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, lednový úplněk se zatměním vám do vašeho milostného života přinese pořádné výbuchy. Budou s vámi cloumat emoce a vaše drahá polovička nebude mít příliš pochopení. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, při tomto úplňku se budete potit štěstím. Vy i vaše láska budete nabiti hodně žhavou energií. Poznáte, jak chutná opravdová rozkoš. Těšíte se? A co singles? Budou na tom taky skvěle? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v lásce vás čeká hodně intimností, ale ne takových, po kterých toužíte. Proto budete podrážděni a svému miláčkovi to dáte pořádně vyžrat. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, při energiích Raka budete přecitlivělí a některé návrhy vašeho partnera se vám nebudou zamlouvat. Nečekané výkyvy nálad budou brzdit vaše milostné touhy. A jak na tom budou singles? Před čím hvězdy varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento měsíc si smlsne na vaší nepozornosti. A vaše láska se ráda pobaví na váš účet. Pozor, aby se vám do cesty nepřipletl někdo, kdo by chtěl váš vztah zničit. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, při tomto měsíci si uvědomíte, jak je pro vás vaše láska důležitá. Budete ji střežit jako poklad. Ale pozor, všeho moc škodí. Objeví se i žárlivost, která může váš vztah nepříjemně ovlivnit. A co čeká nezadané Vodnáře? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, své lásce se snažíte neustále něco vysvětlovat. Jste ale náladoví a váš partner nemá chuť vás poslouchat. To vás opravdu naštve a dojde k nepříjemné hádce, která bude mít za následek tichou domácnost. A co singles? Budou na tom lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články