Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Úplňkový horoskop: Jaké budou dny po magické noci?

Zodiak
Zdroj: Profimedia.cz
Ve čtvrtek ráno dozrál Měsíc a na nás čekala pořádná dávka emocí. Prožili jsme totiž nejsilnější úplněk tohoto roku, který s naší energií velmi zamával. Co přináší období po úplňku pro jednotlivá znamení? Hvězdy vám to napoví.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Úplňková noc pro vás byla hodně náročná. Bylo by dobré, kdybyste si následující dny udělali v hlavě pořádek. Zaměřte se na meditaci. Pusťte si uklidňující hudbu, lehněte si na postel a utřiďte si myšlenky.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Emoce na vás tyto dny působily jako zběsilé. V pátek tomu nebude jinak. Budou s vámi natolik cloumat, že budete naprosto mimo realitu. V tento den si raději dejte home office, ať ještě něco nepokazíte v práci.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Neposedný Blíženec bude ve dnech po úplňku běhat od jedné věci ke druhé. Nejdříve rozpracuje to, pak zase něco jiného. Nebudete trochu vědět, kde vám hlava stojí. Nezoufejte však, o víkendu se to uklidní.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Vy jste takové citlivky, že i dnešním dnem brečíte nad životem. Úplněk s vámi tedy pěkně zamával. Co takhle pustit si nějakou srandovní komedii? Uvidíte, že se vám uleví a chmury ihned zmizí.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lev má celou astrologii a s ní i úplněk úplně na párku. Jediné, co ho zajímá v tyto dny, je jeho osoba. Jako vlastně po celý rok. Lev je totiž zaměřený jen na sebe.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Vášnivá noc, tak to vypadalo během noci na úplněk. Panny mohou očekávat návaly nevolnosti a změny nálad. Nebudete za to moci měsíc ani nadpřirozená síla. V následujících měsících se totiž stanete rodiči.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Pořád jenom váháte nad tím, kam by se váš život měl ubírat. Je čas to pořádně rozseknout a odstěhovat se do jiné země. Nebude to sice lehké, ale poúplňkové období vám k tomu skvěle pomůže. Nebojte se!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři byli od začátku týdne celkem agresivní. Všechno vás vždycky vytočí hned doběla. Není to škoda, pořád se tak nervovat? Tento stav vás bude provázet celým týdnem. Co takhle počítat nejdřív do pěti, než se rozčílíte?

STŘELEC (23. 11. – 21. 12. Koukali jste se, jak krásný byl měsíc během úplňkové noci? My jsme věděli, že ano. Tuto zasněnou atmosféru si budete užívat ještě pár hodin. O víkendu trochu spadnete na zem a dojde vám, že budete taky trochu muset uklidit svůj domov.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Magický úplněk si na vás přichystal krásné dny. V těchto dnech totiž poznáte svoji osudovou lásku. Bude to láska na první pohled a vy jen budete poletovat na obláčku. Užijte si to!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Na vodnáře nepůsobí žádné silné energie dobře. Od narození jsou tyto dušičky velmi citlivé, takže sklon k depresím bude opravdu veliký. Nemějte strach, zase bude svítit sluníčko a bude dobře!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Už jste zkoušeli meditaci? Pokud ne, zapište si do diáře, že při dalším úplňku to musíte zkusit. Tajemný úplněk vás dostane do vašeho podvědomí a vy zjistíte, kde máte své plusy a své slabiny. Jděte do toho!

Související články

Další články