Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Úplňkem to nekončí! Citlivé lidi čeká kritický týden

Začíná zatěžkávací fáze Měsíce.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Pozor, náročné dny dnešním úplňkem rozhodně nekončí! Po neděli citlivé jedince čeká zatěžkávací zkouška a složité období. Měsíc začne ubývat a s tím je spojena spousta nepříjemností, se kterými se budeme muset vyrovnat. Víte, na co si v nejbližších dnech dávat pozor?

Po úplňku začíná Měsíc zase ubývat a mnoho citlivých jedinců to nese velmi špatně. Pojďme se tedy podívat, na co si v následujících dnech budeme muset dávat pozor a co s sebou ubývající Měsíc přinese.

Právě ubývající fáze Měsíce je obdobím, kdy se nevyplatí dělat nějaká závažná rozhodnutí ve smyslu něco získat. Pokud jste tedy chtěli podepsat důležitou smlouvu, koupit nemovitost nebo se třeba vdát, není tato fáze Měsíce pro vás tou pravou. Takové věci totiž nevyjdou a nabalí na sebe další starosti. Dále si na takový termín rozhodně neplánujte žádné plánované operace a vůbec se snažte omezit veškeré lékařské zákroky.

V ubývající fázi Měsíce se ovšem poměrně spolehlivě a snadno dokážete věcí zbavovat, a to trvale. Není tedy vhodnější datum pro rozchod, výpověď v práci nebo ukončení smlouvy. Tato rozhodnutí budou totiž trvalá a nebude cesty zpět, což může být v určitých situacích pozitivem.

Vydržte tedy tuto zatěžkávací zkoušku Měsíce a společně se těšme na novoluní, kdy nám začne Měsíc přibývat, a to se prostě všechno daří nějak líp a víc.

Související články

Další články