Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Úplněk ve Vodnáři: Raky čeká velký posun, Štíři přehodnotí svou budoucnost

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
astro

Už v pátek 12. 8. 2022 nastává ve 3:35 úplněk ve Vodnáři. Nejen že přinese do našich životů trochu chaos, neboť znamení Vodnáře má k organizovanosti velmi daleko, ukáže také na ty vztahy, které už fungují pouze ze setrvačnosti. Přeje ale novým projektům a úvahám o podnikání. Působit bude hlavně na dolní končetiny, a to kotníky, lýtka a achilovky. Co čeká v tento magický čas právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během úplňku budete mít šanci otevřít se změnám, které už jste dlouho ve svém životě chtěli přivítat. Dřina, které jste se nebáli, se vám zúročí! Doufejte v nejlepší možný výsledek a dejte svému životu nový impulz. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Oddejte se lásce, kterou teď ve svém srdci máte, úplněk vás povede právě tímto směrem. Nepouštějte si do života zbytečné hádky a dejte prostor tomu, po čem ve svém životě toužíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Chovejte se ve svém životě zodpovědně a život vám to s láskou vrátí. Co můžete, to v tomto období delegujte na druhé. Není se kam hnát. Získáte daleko lepší nabídky, než si teď myslíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte milí! K sobě, k okolí i své rodině. Vyplatí se vám to mnohonásobně. V poslední době jste byli spíš zajatci vlastních nálad, které jste vůbec neuměli ovládat. To by mohl úplněk konečně změnit. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S upřímností nejdále dojdete. Během úplňku zjistíte, že jste s přáteli v různých životních fázích a tentokrát vám už opravdu není s některými lidmi dobře. Téma, kterému čelíte, vás zcela pohltí. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ačkoliv máte teď pocit, že vám život hází samé klacky pod nohy, je to jen otázka vývoje kolem vás, který je nutný pro váš budoucí posun. Soustřeďte se na podstatné. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Snažte se pochopit druhé, když vám svěřují své problémy. Jste teď velmi zaměření na sebe, to vám však v současné chvíli může jen uškodit. Lidi kolem sebe budete ještě potřebovat, a to velmi brzy. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Každý sen, který se v srdcích svých čekatelů objeví, byl kdysi malý a neměl žádný pevný koncept. Pokud se budete bát každého kroku do neznáma, brzy budete překvapení, že se ve vašem životě nic neděje. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Energie Vodnáře vás teď svádí k tomu, abyste utratili mnohem víc peněz, než si můžete dovolit, rozhazovačnost má tohle znamení zkrátka v sobě. Udělejte si přehled svých příjmů a výdajů a řiďte se jím. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Během úplňku si dovolte chvíli přemýšlet o vašem budoucím směřování. Možná jste právě teď v pracovní oblasti až příliš zatížení, než abyste viděli, že jste ztratili směr. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dovolte si uvěřit. Důvod, proč k vám stále nepřichází to, co si tolik přejete, je ten, že si zkrátka nedovolujete to mít. Vyšlete do vesmíru myšlenku, že teď už jste konečně připraveni! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zjistíte, jak moc jste závislí na plánování a časovém rozvrhu. Když se vám rozpadnou úkoly, které si dáváte, jste úplně mimo. Úplněk vám dá trochu toho chaosu do života, který bude pro vás opravdu prospěšný. V galerii najdete, co vás potěší.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy