Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ÚPLNĚK VE ŠTÍRU JE TU: Čeká vás nejlepší milování v životě, ale i TEMNÉ STÍNY

+ Dalších 8 fotografií
ÚPLNĚK
Čeká nás magická noc plná vzrušení. V sobotu přesně ve 23:11 rozzáří oblohu Měsíc v úplňku. A přinese sexy, magickou a hlubokou energii. Úplněk ve znamení Štíra je jedním z nejsmyslnějších. Jakých hrátek se dočkáme a co dalšího přinese? Čtěte!

Měsíc vás odhalí

Pokud nastane úplněk ve znamení chladného Štíra, hovoříme o temnější stránce života a velké intimitě. Tento měsíc se toho nebojí a odkryje všechny hrůzy ve vašem životě. Budete zkoumáni, podněcováni a tlačeni až na okraj! Proč? Měsíc bude mít sílu vás dotlačit tam, kam potřebujete.

Intimní zóna

Pluto ovládá podsvětí, a tak se ve vás probudí hříšné myšlenky a zároveň i zvířecí instinkty. Snaha o sexuální uspokojení protějšku bude magická! Bohužel se nemusí jednat o vašeho partnera. Moc úplňku bude v tomto případě silnější. Budete se chtít vznášet a mít sexuální nadvládu. Na veškerý stereotyp v posteli zapomeňte! Vaše choutky budou daleko za hranicemi toho, co jste doposud zažili. Odpovědnost za emoce půjde stranou.

Mezi extrémy

Úplněk potlačí vaše svědomí a bude se vás snažit přesvědčit, že tato vášnivá energie je v pořádku! Úplněk sice zintenzivní vaše emoce, ale nevyřeší hlubší problémy. Transformační posuny, ke kterým budete dotlačeni, budete muset zvládnout sami. Ocitnete se mezi emocionálními extrémy. Momentálně si neumíte připustit hloubku emocionálních bouří, které vás ovládají.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Mohlo by vás zajímat

Další články