Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Úplněk v Beranovi: Přinese magickou sílu a ukončí finanční potíže

Úplněk
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
úplněk

Ve středu 20. 10. 2021 v 16:56 nás čeká úplněk ve znamení Berana. Ovlivní zejména močový měchýř, ledviny a zuby. Bude mít magickou sílu a působit bude na finance. Podívejte se na horoskop, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Velmi intenzivně se vám mění život, nejsilněji to pocítíte právě během úplňku. Překonáte veškeré finanční potíže a naopak získáte hojnost, o které se vám ani nesnilo. V galerii najdete, co vám hvězdy předurčují pro toto období.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Magická síla vám dává velkou míru kreativity. Tu využijte hlavně v práci a dokončete projekty, na kterých dlouho pracujete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pečlivě si hlídejte myšlenky. Všechny negativní úvahy, které si pouštíte do hlavy, budou v tomto období velmi intenzivní. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ponoříte se sami do sebe a budete mít silnou potřebu osobního rozvoje. Naplánujte si svůj program a plňte svědomitě úkoly. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Možná budete mít trochu zmatek ohledně partnerských vztahů. Zřejmě začnete litovat rozchodu, který vás v nedávné době potkal. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Naučte se spolehnout, že na vše nemusíte být sami. Během úplňku pocítíte velkou potřebu trávit čas ve společnosti. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Očekávejte, že se otevřou staré rány a doma tak můžete řešit věci, které jste považovali za dávno uzavřené. Partner bude velmi zaskočen. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dostanete se do situace, kdy uplatníte rázné řešení. Ostatní by vás však mohli odsoudit, jakým způsobem se chováte k ostatním. Buďte připraveni si své rozhodnutí obhájit. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přistupujte ke svému zdraví zodpovědně. Zejména během úplňku si dejte pozor na močový měchýř. Dobře vám nebudou dělat ani odběry krve. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Během úplňku vás potrápí sexuální touhy. Buď se budete pohybovat v absolutní nechuti, nebo v šílené náruživosti. Ani z jednoho váš partner příliš šťastný nebude. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Během úplňku se vyvarujte jakýchkoliv úprav zahrady a domu. Sbírat můžete naopak kořeny různých bylin. Ve vztahu buďte upřímní, lež by vás rychle dostihla. V galerii najdete, na co se připravit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Chybí vám pokora a vděčnost za věci, které vám vesmír do života posílá. Pokud okamžitě nezměníte svůj postoj, brzy se vám život obrátí vzhůru nohama. V galerii najdete, na co se těšit.

Související články

Další články