Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Úplněk nám zajistí pořádnou dávku chtíče: Dnes večer si pořádně zašpásujete

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Dnes nás čeká pořádná lavina. Devítkový úplněk je zase tady a pořádně s námi večer zamává. Příval sexuálního chtíče nás bude ovlivňovat tak moc, že nebudeme na nic jiného myslet!

Připravte se na důkladně nadupaný úplněk. Dnes večer to pořádně rozjedete! Díky fázi měsíce se aktivují hormony, které vás pořádně nažhaví a dostanou vás do kolen. Celkovou frustraci, která roste kvůli přívalu serotoninu z předešlých dní, si tak můžete parádně vybít v posteli. Neklid vás pořádně nabudí a budete ho chtít doslova vymlátit z těla. Svůj sexuální chtíč nebudete moci vůbec ukočírovat. Bude to pořádná jízda. Takže se nezapomeňte pořádně oholit a umýt!

Úplněk je prostě období sexu a lásky. Nejvíce to platí, když je měsíc ve štíru. Ten připadá zrovna na poslední dubnový večer. Toto vodní znamení ovlivňuje převážně pohlavní orgány, proto jsme v těchto dnech na ně citlivější a chceme více sexu.

Odborníci si jsou jisti, že v těchto dnech jde racionální chování stranou, mysl je zcela zatemněna. Ovládá nás naprostý chtíč a vášeň. Na nic jiného se nebudete moci ani soustředit. Což občas neuškodí, že?! Takže si večer raději žádné plány nedělejte! Čeká vás noc plná sexu v posteli. Možná budete trochu experimentovat a vyzkoušíte i různá zajímavá místa. Jedno je však jisté: Bude to pořádně žhavé!

Související články

Další články