Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Úplněk, který dnes nastane, může zabíjet. Za volantem buďte raději opatrní!

Dnešní úplněk na vás bude mít vliv.
Zdroj: archiv
Už dnes ve 14:36 nastane úplněk. Pokud máte pocit, že od Nového roku jich už bylo nějak moc, nemýlíte se. Ten dnešní bude ale obzvláště krutý. Kromě toho, že se nám bude špatně spát, může úplněk ovlivnit i naši náladu a chování. Budeme nervózní i nesoustředění. I proto není dobré sedat během dnešního dne do auta a na motorku už vůbec ne.

Dnešní úplněk bude ještě o něco silnější než ty předchozí. Má skutečný vliv na člověka. Od zmíněného času, kdy nastane úplně, není dobré podepisovat žádné důležité papíry ani smlouvy, mohli byste se rozhodnout jinak než normálně, a to pro vás nemusí být dobré.

Nesedejte si za volant. Roztěkanost a nesoustředěnost vám při jízdě neprospějí, proto je na místě ji odložit na zítra. Během úplňku nastává hodně smrtelných nehod, hlavně motorkářů. Až o pět procent stoupá jejich pravděpodobnost nehody. Pokud budeme hovořit o superúplňku, dostaneme se ke dvaadvaceti procentům. Přišel s tím americký úřad pro bezpečnost na silnicích NHTSA.

Využijte volnou neděli a dospěte se. Během úplňku se totiž nikdo moc dobře nevyspí, a když si druhý den dovolíte spát přes odpoledne, budete si hned cítit lépe, než kdybyste od ranních hodin bloumali po bytě jako tělo bez duše.

Související články

Další články