Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Úplněk je za dveřmi: Nevyspíte se dokonce celé dvě noci v kuse!

Všem se bude špatně spát.
A je to zase tady! Úplněk nás čeká již zítra, ale hluboký spánek nečekejte ani dnes, jelikož už tuto noc na vás bude působit. Pokud máte od rána špatnou náladu, není se čemu divit. Pociťovat bolesti kloubů a celkové vyčerpání je běžné. A na co všechno si musíte dát s nastupujícím úplňkem pozor?

Měsíc bude v úplňku 29. května přesně v 16:19. V daný čas bude ještě světlo, takže jakmile se začne stmívat, úplněk už bude pomalu na ústupu. Do té doby bude ale dorůstat a logicky na nás mít vliv. To, že rozhodně nebudete spát spánkem spravedlivých již dnešní noc, by vás nemělo vykolejit.

Následující večer také nebude příliš valný. Pokud vás čeká operace, odvolejte ji. Nemusela by dopadnout dobře. Organizovat obchodní schůzky či podepisovat důležité papíry také není dobrý nápad. Nejlepší řešení je, vzít si dovolenou a odpočívat.

Za předpokladu, že jste zvyklí starat se o zahrádku, tak od toho tyto dva dny raději upusťte. Během vlivu úplňku není doporučeno zastřihovat keře nebo řezat stromy. Emoce, které budete následující noci prožívat, budou daleko intenzivnější než jindy. Pozitivní na tom je, že ženám se během úplňku zvyšuje plodnost.

Související články

Další články