Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Úplně ZEŠEDIVĚLA: Anorektička Angelina se kvůli Bradovi a Jennifer totálně hroutí!

Blíží se kolaps?!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 40 fotografií
Brad Pitt (54) a Jennifer Aniston (49) prý spokojeně vrkají a dopřávají si jednu romantickou schůzku za druhou, mezitím se Angelině Jolie (43) hrůzou podlamují kolena. Je totiž šance, že při rozvodovém řízení přijde o děti. Kdyby je pak Brad vychovával s Jennifer, Jolie by to nepřežila!

Angelina Jolie si prochází ještě těžším obdobím, než když byla drogově závislá. Váha 34 kilo je ohromným hazardem se zdravím, do toho se teď přidal i stres z rozvodu s Bradem Pittem, který se pořádně vyostřil.

Hollywoodský švihák se má opět scházet se svou exmanželkou Jennifer Aniston, kterou Angelina léta bytostně nenávidí. Z představy, že bude vychovávat její děti, které chtějí do péče k Bradovi, jde do vývrtky. Dokonce prý Jennifer do telefonu pořádně seřvala!

Zdeptaná Jolie se objevila na veřejnosti se šedivými vlasy. Jde sice pouze o kostým k nové roli, ale blízký kamarád vynesl informaci, že se jí už šediny skutečně objevují a musí si vlasy barvit. Strach o hereččin život je každým dnem silnější, dodáme jen přání, aby se dala co nejdřív dohromady!

Mohlo by vás zajímat

Další články