Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Úplně o ničem, ztrhali diváci seriál Poldové a nemluvně. Některým se ale líbí

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
drsná kritika
Budete ho nesnášet, anebo zbožňovat, nic mezi tím. Přesně takový osud pravděpodobně čeká nový detektivní seriál Poldové a nemluvně. Alespoň se tak dá usuzovat z prvních reakcí, které jsou po páteční premiéře především negativní. Co se divákům nelíbí?

Hvězdně obsazený detektivní seriál Poldové a nemluvně se mnohým divákům nelíbí. Po odvysílání prvního dílu kští na sociálních sítích síru. Vyprávění o rodině šéfa oblastní kriminálky podle scénáře Tomáše Baldýnského se prý nedá vůbec sledovat.

„Taková to mohla být pěkná detektivka. Ale trefit malorážkou někoho na 2 kilometry? Podle nábojnice poznat, že to byla Remingtonka? Tady se šetřilo na odborných poradcích,“ lituje Pavel, který se těšil na lepší podívanou. Jitka si servítky nebrala vůbec: „To myslíte vážně? Po 3 minutách jsem to musela přepnout na šimpanze na dvojce. A zítra zase ta hrůza o pečení.“

Najdou se ale i tací, kteří jsou s novým seriálem České televize spokojení. „Mně se to líbilo, těším se na další díl,“ chválila Martina.

Kromě desítkami rolí prověřeného herce Svatopluka Skopala, který ztvárňuje hlavní postavu Karla Mlejnka, jsou součástí seriálu další zvučná jména. A sice například Taťána Medvecká (Karlova žena Vlasta) nebo Martin Hofmann či Josef Carda ve vedlejších rolích.

A co si o detektivce myslíte vy? Zaujala vás, anebo už se na druhý díl nepodíváte?

Související články

Další články