Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

ÚPLNĚ NAHÁ Vica Kerekes slaví 38. narozeniny: Do jejích prsou by se chtěl zabořit každý

+ Dalších 35 fotografií
nahá galerie
Vica Kerekes dnes slaví své 38. narozeniny. Slovenská herečka s maďarskými kořeny je známá svou krásou, ale také tím, že téměř v každém filmu, ve kterém hraje, se objeví úplně nahá. K jejím narozeninám jsme pro vás připravili nahou galerii téhle krásky. Pořád je na co koukat, nemyslíte?

Vica Kerekes svoje maďarské kořeny prostě nezapře. Na tuhle herečku se stačí podívat a už víte, že to bude pořádná dračice, což koneckonců dokazuje v téměř každém svém filmu. V jednom ukáže svá božská ňadra, v dalším zase klín a ve třetím klidně oboje.

Do půvabné zrzky by nikdo neřekl, že slaví 38. narozeniny. Díky jejímu roztomilému kukuči by jí někteří tipovali sotva třicet let. Vica zpočátku nevěděla, zda má herectví vůbec dělat.

„Když jsem skončila školu, měla jsem obrovské dilema. Nakonec jsem se rozhodla, že budu herečka a vyberu si tuhle svoji cestu. Když jsem skončila, řekla jsem si… ano, když to budu dělat, tak se vším, co je potřeba. To je duše a je to tělo,“ říká svůdná Slovenka,

Vy se nyní můžete podívat do galerie na 38 proklatě sexy fotek téhle divy!

Mohlo by vás zajímat

Další články