Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Úplně nahá Monika Štiková (45) rozdělila Česko: Ženy se klaní, muži si bodají hřebíky do očí

Zdroj: Instagram, Facebook
+ Dalších 111 fotografií
Rozhodla se, že kromě jekotu v reality show Štiky zaujme i svým tělem. Monika Štiková (45) se nechala zvěčnit kompletně nahá. Vedle vyretušovaných fotek ukázala její dcera Ornella Koktová (25) i snímky bez úprav. Pohledy Čechů se hodně různí. Zatímco ženy Moniku chválí za odvahu, muži by se raději dlouze zadívali do slunce.

Monika Štiková (45) se rozhodla ukázat, jaký je kus ženské. Tak, jak ji příroda stvořila. Shodila šupiny a nechala se zvěčnit bez jediného kousku oblečení.

Jenže se ukázalo, že peprné fotografie pro deník Blesk prošly mnohými úpravami. Profklákla to dcera Ornella Koktová "Mám problém, když vidím svou mámu takhle pózovat. Prostě takhle svou mámu nikdo vidět přece nechce. V tom smutku jsem si vzpomněla, jak byla prima, když jsme byly se sestrou malý," svěřila se nám prostřední Štika.

A zatímco Ornella má po zhlédnutí fotek po náladě, zástupy žen posílají Monice pochvalné vzkazy. Těší je, že v pětačtyřiceti našla odvahu se takhle předvést.

"Nádherná žena, která strčí do kapsy mladý holky. Respekt, Moniko," stojí v jednom z nich. "Je to pecka, smekám. Odvedla jsi na sobě kus skvělé práce. Tady je vidět, že věk je jenom číslo," poznamenala další z fanynek.

Ale vedle obdivných komentářů se množí i názory, že je to už moc. Stojí za nimi především muži, kteří jsou zkrátka přesvědčení, že na předvádění erotiky nemá každá.

"Co kdyby se celý národ složil po tisícikoruně a dal jim to v zájmu zachování zdraví nás všech normálních, soudných lidí? Abychom se už na ně nemuseli dívat," kritizují někteří Moniku. "Jděte se už léčit," vzkázal nekompromisně jeden z diskutérů.

Nejostřejší ale zdaleka nebyl: "To je na zvracení. Už s tou pou běžte do prle, člověk se nemůže ani v klidu najíst!"

Co myslíte vy, měla by Monika pokračovat, anebo už to stačilo?

Související články

Další články