Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Úplně nahá Míša Ochotská opět září štěstím: Že by za to mohl nový fotbalový zajíček?

Míša opět vypadá, že září štěstím!
Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
Moderátorka, herečka a příležitostná modelka Michaela Ochotská už dávno neteskní po svém bývalém partnerovi, tenistovi Lukáši Rosolovi. Zatím to vypadá, že už má za něj náhradu a ne jen tak ledajakou. Před pár dny přidala dost odvážnou fotku, na které je kompletně nahá a užívá si volného času. Ale s kým v posteli dovádí? Že by se jednalo o mladičkého fotbalistu?

Vztah moderátorky a herečky Michaely Ochotské (32) a tenisty Lukáše Rosola (32) je bohužel už dávno pasé. Zpočátku jejich vztah vypadal doslova dokonale, a když svou lásku stvrdili svatbou, následně krásným synem Andreasem, tak nikdo nepochyboval o tom, že by tahle dvojice nemohla spolu vydržet napořád.

Jenomže zanedlouho přišly problémy a pár šel od sebe. Oba dva kolem svého krachujícího vztahu mlžili až do doby, než na Lukáše Rosola praskla nevěra s mladou fitness trenérkou, která pomáhala Ochotské udržovat si postavičku v těhotenství.

A pak už to šlo ráz na ráz. V současnosti je tahle dvojice od sebe a každý, kdo očekával návrat této velké lásky, má smůlu. Tenista má už za Míšu náhradu, která jako by moderátorce z oka vypadla. No a ani Míša nezahálí a už pokukuje po potenciálních partnerech.

Před pár dny umístila na sociální sítě fotku, na které září štěstím a smutná rozhodně nevypadá. Zanedlouho přidala další, dost odvážnou, na které leží v posteli kompletně nahá, přikrytá jen peřinou, a napsala: „Ideální počasí zůstat celý den v posteli.“

Otázkou zůstává, s kým v posteli pohledná Míša čas tráví. Podle informací serveru Blesk.cz by se mělo jednat o pětadvacetiletého zajíčka, fotbalistu Martina Hálu. Tak uvidíme, jestli to je pravda a nebo jen spekulace.

Míša si určitě zaslouží být zase šťastná, tak nač tajit svou novou lásku.

Související články

Další články