Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Úplně mě to zlomilo: Angelina Jolie promluvila o vzpamatovávání z rozvodu s Pittem

Brangelina je nejsledovanějším párem světa. Asi kvůli prsům Angeliny a houfu malých adoptovaných Asiátků.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
psychické problémy
Angelina Jolie (44) a Brad Pitt (55) tvořili jeden z nejikoničtějších párů Hollywoodu. Když takzvaná Brangelina roku 2016 oznámila definitivní rozchod, lidé tomu nemohli uvěřit. Rozvod se negativně podepsal především na Angelině, nešlo si nevšimnout rychlého úbytku váhy a smutného výrazu v obličeji. Herečka nyní poprvé od rozvodu promluvila o tom, co prožívala a jak se z odloučení se svým životním partnerem vzpamatovává.

Zatímco ve vztahu s Bradem Pittem zářila, po rozchodu se Angelina Jolie změnila v chodící neštěstí. Rozvodové řízení bylo dokončeno v červnu letošního roku a trvalo téměř dva roky. Po celou tu dobu se herečka dle svých vlastních tvrzení trápila. V rozhovoru pro francouzský magazín Madame Figaro prozradila, jak se po rozchodu cítila a jak se z něj vzpamatovává.

„Právě jsem ve fázi jakési proměny. Vracím se k sobě samé, cítila jsem se ztracená,“ uvedla Jolie. Rozchod s Pittem v ní vyvolal hluboký smutek. „Myslím, že to začalo rozchodem s Bradem a následným skutečným odloučením. Bylo to velmi komplikované. Cítila jsem se malá, bezvýznamná, i když jsem to nedávala najevo,“ přiznala herečka.

„Byla jsem skutečně smutná, ublížená. Ale naučilo mě to větší pokoře. To, co jsem si z téhle životní lekce odnesla, chci předávat i svým dětem. Že přes všechno špatné lze znovu objevit sebe sama a hlavně, že je možné najít radost. I já jsem ji musela znovu najít,“ dodala Angelina.

Pro herečku jsou nyní hlavní prioritou její děti, na které se chce soustředit. Do života se ale vrátila, i co se týká práce, a momentálně se objevuje především na premiérách svého nového snímku Zloba: Královna všeho zlého, kde se znovu objevila jako Maleficent.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy