Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Úplná Marilyn! Lucie Borhyová vypadá jako hollywoodská hvězda

Moderátorka Lucie Borhyová jen září.
Zdroj: Se souhlasem L. Borhyové
+ Další 2 fotografie
Podobnost

Moderátorka Lucie Borhyová (43) se ráda a hodně usmívá. To dokazuje nejen na televizních obrazovkách, ale také na svých sociálních sítích, kam přidává jeden usměvavý snímek za druhým. Na posledním navíc vypadá úplně jako hollywoodská hvězda Marilyn Monroe (†36).

Moderátorka Televizních novin na Nově Lucie Borhyová vypadá vždy jako sluníčko. Její poslední snímek to dokazuje. Smích není jen nakažlivý, ale také přitažlivý. Usměvaví lidé jsou prý pro své okolí atraktivnější až o 80 %. A co je ještě zajímavé - matematici vypočítali, že množství smíchu ženy při prvním setkání s mužem je přímo úměrné její touze se s ním znovu sejít,” napsala k fotografii, na níž sedí v šatně, má nohu přes nohu a široký úsměv na tváři.

Úplně jako Marilyn!

Lidé jí pod fotkou ihned začali psát, že vypadá jako hollywoodská herečka Marilyn Monroe. „Kočka jako Marilyn, sluší vám to,” napsal pod snímek jeden z komentujících. „Marilyn Borhyová,” napsal další. „Úsměv je ozdobou každé ženy,” přidal se další uživatel.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy