Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Úplná Ariel: Alice Bendová jako mořská panna ukázala rybí ocas a bujný dekolt

+ Dalších 36 fotografií
galerie
Alice Bendová (45) bezpochyby patří k nejvíce sexy českým herečkám a potvrzuje to i ve svých pětačtyřiceti letech. Pravidelně na svém Instagramu zveřejňuje fotky, na kterých je kočka v každé situaci. Sluší jí to i u táboráku ve vypůjčeném vaťáku i v teplácích a tlustých ponožkách. Z hereččina posledního příspěvku však na její fanoušky dýchlo moře. Alice ze sebe udělala mořskou pannu.

To není Ariel ani hroch, jak sama Alice podotkla. Herečka si ze sebe chtěla udělat evidentně legraci a nasoukala se do kostýmu mořské panny. Nutno podotknout, že tento outfit není úplně nejpraktičtější, a tak Alice předvedla, jak se s rybím ocasem pohybuje, nebo lépe řečeno hopsá.

V komentáři u příspěvku Alice přiznala, že si kostým mořské panny pořídila kvůli své dceři Aličce, které dětský model také pořídila. „Nepleťte si to s hrochem!!! Tohle má být mořská panna v mém podání. Ale znáte to, pro svoje děti uděláte cokoliv❤️. Stejně tak jako dělám brankáře Vašíkovi, tak Aličce dělám ÓÓÓBR společnici v bazénu,“ vysvětlila Alice.

Musíme uznat, že kostým malé mořské víly jí sluší a je možná škoda, že v něm bude dělat parádu pravděpodobně jenom doma u bazénu. Tahle sexy mamina vypadá zkrátka skvěle i v pytli od brambor.

Hereččiny parádní křivky už sedmým rokem hýčká její přítel Michal Topol a zdá se, že jim to spolu pořád klape.

Mohlo by vás zajímat

Další články