Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Uplakánek Radek ze Svatby randí s Klárou (19): Kartářka ho varuje před falší a těhotenstvím

Svatba na první pohled: Radek si za Simonu našel náhradu, randí s devatenáctiletou slečnou
Zdroj: archiv Kláry Kočkové
+ Další 4 fotografie
láska
Show Svatba na první pohled skončila zatím dobře pouze pro jeden pár. Radek Stöber po boku Simony Míkové štěstí nenašel, ambiciózní blondýnka ho odmítla. On ale nelenil a našel si jinou lásku, konkrétně teprve devatenáctiletou Kláru, se kterou už dokonce i bydlí. V pořadu Život ve hvězdách navštívil kartářku, která ho varovala, že ve vztahu je faleš. Rovněž ho upozornila na možnost brzkého těhotenství.

V posledním dílu reality show Svatba na první pohled, se spolu rozhodli dál nepokračovat pouze nevěsta Simona Míková s citlivým Radkem Stöberem. Ačkoliv to vypadlo, že si bude odmítnutý ženich nějakou dobu léčit zlomené srdce, v tomhle případě je opak pravdou. Radek už si z rozchodu nic nedělá.

Novou láskou se Radek pochlubil v pořadu Život ve hvězdách, kde promluvil o lásce k teprve devatenáctileté Kláře. "Dali jsme se dohromady díky tomu pořadu. Je to stádium zamilovanosti, prostě si užíváme přítomnost toho druhého, taková ta prvotní fáze, kdy jsi okouzlenej, nadšenej a všechno je růžový. Už spolu bydlíme," řekl odkopnutý ženich.

Ačkoliv v lásce má Radek nyní zřejmě štěstí, po pracovní stránce se mu moc nedaří. "Přišel jsem o papíry kvůli zbytkovýmu alkoholu v krvi. Na moje narozeniny to bylo. Ze začátku to tak blbě nevypadalo, ale je to furt horší a horší," řekl Radek očividně s nadhledem a úsměvem na tváři.

Věštba

V pořadu Radek navštívil i kartářku, která mu řekla, co ho čeká, a varovala ho. "Čeká vás láska a bude oboustranná. Budete měnit i bydlení. A hele, pozor na otěhotnění. Mohl by to bejt chlapeček, nebo taky dva, dvojčátka. Ale u lásky trošku problém, tam je trochu faleš, tam si dávejte pozor, u tý nynější. Neříká vám úplně pravdu, něco zatajuje," řekla. Na Radkovu novou přítelkyni se podívejte v galerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy