Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Uplakánek Radek ze Svatby má náhradu za Simonu: Nová láska jako by jí z oka vypadla

Radek z pořadu Svatba na první pohled má novou lásku
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
foto uvnitř
V posledním díle reality show Svatba na první pohled, se spolu rozhodli dál nepokračovat pouze nevěsta Simona (29) s citlivým Radkem (32). Ač to vypadlo, že se bude Radek léčit na zlomené srdce po kopačkách, kterému dala nevěsta Simona delší dobu, tak je v tomhle případě opak pravdou. Radek už si z rozchodu nic nedělá a dokonce promluvil o nové lásce.

Vztahoví experti reality show Svatba na první pohled sáhli vedle u třech párů. Nevyšlo to Natálce s Františkem, Petře s Reném a už během natáčení reality show se rozhodli ve společné cestě nepokračovat nevěsta Simona, která dala kopačky citlivému Radkovi, jenž viděl v Simoně svou životní lásku.

Život měl ale s Radkem ještě úplně jiné plány, o kterých se mu tak brzy po rozchodu možná ani nesnilo. Po proslavení díky show Svatba na první pohled citlivý Radek na ocet dlouho nezůstal. Na svých sociálních sítích se dokonce svěřil, že už je opět zamilovaný. "Potkal jsem někoho, na kom mi neskutečně záleží a koho miluji," vzkázal.

Našla si novou lásku i Simona?

Radek se s nevěstou Simonou opět potkal během svátků vánočních. Co na sebe oba prozradili? Našla si partnera i půvabná Simona? "U mě se v životě nikdo nový zatím neobjevil. Respektive na Instagramu mám asi milion nápadníků, ale nic z toho zatím nebylo. A uvidím, jestli dám někomu šanci," řekla Simona pro NovaPlus.

Zatímco Radek mlžil. "Tak, každý den potká člověk nové lidi," řekl s úsměvem. "Ale nejsem si jistý, jestli o tom chci zatím mluvit," řekl pro NovaPlus. Simona ihned zareagovala. "Hmm, tady se něco rýsuje."

Fanoušci Radka mohou doufat, že svou novou partnerku, která jako by z oka vypadla Simoně a diváci ji mohli vidět ve Snídani s Novou, brzy představí i na sociálních sítích. Nová láska Radka vypadá jako přesná kopie nevěsty Simony. Radek vypadá velmi šťastně a může doufat, že nová láska, kterou mu přinesl reálný život, mu konečně vyjde.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy