Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Upálili jsme Babiše a Schillerovou, chlubí se lidé. Známý lékař zase spálil roušku

Upálili jsme Babiše a Schillerovou, chlubí se lidé. Známý lékař zase spálil roušku
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
koronavirus
Nespokojenost některých občanů, zdá se, každým dnem sílí. Opatření proti koronaviru řadě lidem vadí a nebojí se to dát najevo. V jedné vesnici na Liberecku lidé dokonce "upálili" fotky premiéra Andreje Babiše (za ANO) a ministryně financí Aleny Schillerové (nestr. za ANO). Známému lékaři Janu Hnízdilovi zase vadí roušky, a tak jednu rituálně spálil.

"Symbolicky jsme ubálili Bábu a Jágu! Kdo nesdílí, je sympatizant - volič ANO!" napsal muž ve facebookové skupině Vraťte nám naše životy! Podvod století Covid-19.

V jedné vesnici na Liberecku spálili nespokojení lidé fotografie Andreje Babiše a Aleny Schillerové. Z jejich postojů, které deklarují na internetu, vyplývá, že protikoronavirová opatření považují za účelová.

Rozčílený je i známý lékař Jan Hnízdil, kterému vadí roušky. Tu svoji proto spálil a prohlásil, že je duševně nezpůsobilý, takže ji nosit nemusí.

Jsem z toho venku

"Z dnešního nařízení ministra zdravotnictví ČR Adama Vojtěcha: 'Výjimka je stanovena také nově pro osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.' K nošení roušky nejsem mentálně způsobilý. Jsem z toho venku," napsal Hnízdil na Facebook.

Vláda postupně opatření proti šíření nákazy rozvolňuje. Od 11. května se například otevřou hospody a restaurace se zahrádkou, 25. května pak i podniky bez ní.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy