Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Unylý upír Pattinson měl vždycky zvláštní vkus na ženy. Roberte, s tímhle chlapečkem se chceš vážně oženit?

Robert Pattinson měl vždycky zvláštní vkus na ženy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Přítelkyně Roberta Pattinsona má buď zlaté srdce, nebo musí být zatraceně dobrá v posteli, protože jinak si nedokážeme vysvětlit, že s takovou ošklivkou ztrácí čas. Notabene že si ji chce vzít...

Byly doby, kdy by hvězdě šílené upíří ságy pro pubertální holčičky a ženy v přechodu vlezla do postele kdejaká herečka nebo modelka. Ale tomu je už zřejmě konec. Jednak proto, že Pattinson (29) už tolik nefrčí, navíc je šťastně zadán.

Jeho vyvolenou, kterou chce dokonce pojmout za manželku, je FKA Twings. Ne, není to označení pro tanker, nýbrž jméno americké zpěvačky, u které si Robert léčil srdíčko poté, co ho k šípku poslala asi ta nejhorší herečka v dějinách barevného filmu Kristen Stewart (25), což se nakonec ukázalo jako to nejlepší, co se Pattinsonovi mohlo stát.

Pattinson a jeho FKA Twings (27) jsou strašně zaláskovaní, nerozluční a všechny ty kecy kolem, a když už vytáhnou paty s Robertova doupě, strašně trpí. Hlavně FKA Twings, která byla do seznámení s Pattinsonem no name a od té doby se chudinka musí potýkat se všemi otravnými paparazzi, kteří jsou jí a Robíkovi v patách. No hrůza hrůz.

Na druhou stranu se není čemu divit, což dokazují její poslední nepříliš lichotivé fotky z ulice, které by určitě nechtěla ventilovat do médií. Pattinsonova nastávající na nich nevypadá jako dospělá žena, ale jako patnáctiletý puberťák. Marně jsme doufali, že nechutná móda kroužků v nose skončila v 90. letech s rozpadem Spice Girls, kde ho hrdě nosila Mel B., ale ono ne. Zatímco zemědělcům bylo kroužkování krav do nozder už dávno zakázáno, tenhle zhovadilý trend mezi lidmi přetrvává a FKA Twings je toho důkazem. Sundej to!

Související články

Další články