Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ÚNOSCE UŽ VYSLECHLI A ON JIM LHAL? Vypovídala také babička, ale Míšu (12) možná už nikdo nespatří

Babička ani matka (vlevo) netuší, kam Míša zmizela.
Zdroj: PČR, Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Stále častěji se objevuje teorie, že dvanáctiletou Míšu Muzikářovou unesl někdo, koho dobře znala. Je možné, že ten, kdo za zmizením stojí, byl už u výslechu? Ale policie ho neodhalila?

Kriminalisté dál usilovně pracují na případu pohřešované Michaely Patricie Muzikářové. Do současné doby byly provedeny desítky výslechů osob z Míšina nejbližšího okolí. Jednalo se o výslechy matky, babičky, přítele a bývalého přítele matky, biologického otce, příbuzných a rodinných známých. Tento okruh se ale dál rozšiřuje.

Kriminalisté opatrně přiznávají, že je dokonce možné, že únosce už měli před sebou, ale on jim šikovně zalhal. Proklouzl jim, a proto nyní budou muset vyslýchat všechny znovu? Nedá se to vyloučit.

Kriminalisté ve spolupráci s psychologem vyšetřovali i nezletilé kamarády a spolužáky. Jenže nikdo nic neví. Nebo ví, ale něco důležitého tají.

Policisté stále vyhodnocují stovky hodin záznamů z kamerových systémů nejen z města Ústí nad Labem, ale i dalších měst a pro nás důležitých míst v Ústeckém kraji. Vzhledem k rozšíření tohoto okruhu kamer speciálnímu týmu pomáhají další kriminalisté z jednotlivých územních odborů. Proběhla i výzva směrem k veřejnosti a majitelům soukromých kamer nainstalovaných ve svých vozidlech nebo na budovách.

Specialisté z oboru informační kriminality také vyhodnocují Míšinu komunikaci na sociálních sítích. Ale na Facebooku žádnou zásadní stopu zatím nenašli. Podle policie se Míšin mobilní telefon našel doma. Vypnula ho už 10. ledna večer. Nebo ho vypnul někdo jiný? A jak je možné, že by druhý den dívka odešla do školy bez mobilu?

Kriminalisté mají pocit, že jim něco uniká, ale neví, co to může být. Přátelé Míšiny matky na internetu řeší, že únosce je někdo z nich. Někdo, koho Míša nebo její matka dobře znaly. Ale kdo to je?

Související články

Další články