Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Únosce tří Američanek, které vodil na vodítku, zná cenu kauce! Počítá se v milionech dolarů!

+ Další 3 fotografie

Clevelandský únosce, řidič školního autobusu Ariel Castro, který spolu s bratry čelí obvinění z desetiletého věznění a sexuálního zotročování tří dívek, zná cenu své případné kauce: 8 milionů dolarů.

Castro musí zažívat zlé chvíle. Policie už potvrdila, že v clevelandském domě, kde Američanky roky věznil, visí v jedné místnosti ze stropu řetězy.

Americká média mezitím drtivě prověřují minulost celé Castrovic rodiny a na povrch vyplouvají nejen důkazy o policejní liknavosti ohledně oznámení na obyvatele domu hrůzy, ale také o zajímavých peripetiích členů rodiny.

Svou první ženu Grimildu Figueroa sadisticky týral a opakovaně ji napadal. Následně ji „zamykal ve sklepě řetězy a hrál na basovou kytaru“.

Pěkné kvítko je i dcera Ariela Castra Emily. Ta si v base v Indianě kroutí 21 let za pokus o vraždu, obětí bylo její 11měsíční dítě. Dcerku na jaře 2007 čtyřikrát řízla do krku a poté se pokusila podřezat si žíly. Podle amerických médií trpí maniodepresivní psychózou.

Něco podobného se u soudu bude jistě hodit jejímu sadistickému otci.

Mohlo by vás zajímat

Další články