Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Únos synů Tomáše Plekance: Žaluje Lucii Vondráčkovou, že děti drží jako rukojmí!

Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
únos
Tomáš Plekanec (36) se v pátek na sociálních sítích svěřil svým fanouškům, že Vánoce bude trávit v Kanadě, aby je mohl jako milující otec oslavit se svými syny. Reakce jeho bývalé partnerky Lucie Vondráčkové (38) nyní šokovala veřejnost. Národ uvědomila o tom, že právě Plekanec může za to, že synové nemohou Vánoce slavit v České republice. Proč?

Válka mezi Tomášem Plekancem a Lucií Vondráčkovou graduje. Poté, co se Plekanec na sociálních sítích pochlubil, že Vánoce bude trávit se svými syny v Kanadě, zveřejnila Vondráčková na Instagramu šokující prohlášení. Slavný hokejista na ni měl podat žalobu za únos obou synů. Díky tomu jim byly odebrány pasy a tím pádem nemohou nikam vycestovat.

Pod prohlášením na instagramovém profilu Lucie Vondráčkové byl podepsán její právník Petr Machálek. „Ve svém srdceryvném prohlášení o vynucené cestě za dětmi se pan Tomáš Plekanec jaksi zapomněl zmínit o tom, ze on sám jakoukoliv cestu svých dětí znemožnil. Podal skandální a nesmyslnou žalobu na vlastní ženu u Mezinárodního dvora v Haagu s tím, že měla unést své syny! Přestože to byl právě pan Plekanec, který už podruhé od svých dětí odjel za svou novou známostí. Na základě této žaloby pana Plekance byly oběma dětem odebrány pasy a byl jim znemožněn odlet jak na zimní prázdniny, tak případně do ČR,“ neodpustila si Lucie narážku na Plekancův vztah s Lucií Šafářovou.

Tomáš Plekanec se na sociálních sítích svěřil s tím, že když synové nemohou přijet za ním, musí jet on za nimi. Odpověď ze strany Lucie na sebe nenechala dlouho čekat, a tak spor bývalých partnerů nabývá na rozměrech. Ačkoliv Vánoce mají být svátky klidu, zdá se, že hokejista Plekanec a zpěvačka Vondráčková dělají vše proto, aby si je navzájem znepříjemnili.

Mohlo by vás zajímat

Další články