Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Únos? Spadlo dítě do řeky? Na Mělnicku hledají miminko i kočárek

Únos? Spadlo dítě do řeky? Na Mělnicku hledají miminko i kočárek
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
pátrání
Od pátečního večera pátrá mělnická policie po miminku, které se ztratilo ze zámeckého parku i s kočárkem. V současné době se rozjelo velké pátrání, do kterého policie zapojila vrtulník i člun, který bude prohledávat místní řeku. Tuto informaci potvrdil eXtra.cz člověk, který je na místě zásahu.

„V tuto chvíli vám mohu potvrdit, že mělničtí policisté pátrají po dítěti, které se ztratilo matce z hořínského parku i s kočárkem. Zasahuje i vrtulník,“ potvrdila eXtra.cz tisková mluvčí mělnické policie Markéta Johnová.

Matka si vyšla na procházku s kočárkem v Hoříně na Mělnicku do místního zámeckého parku. Podle dostupných informací matka na okamžik na sluníčku usnula. Jakmile se probudila, dítě i s kočárkem bylo pryč.

Okamžitě se rozjelo pátrání a do akce byl povolán i vrtulník. Člověk, který je na místě zásahu redakci eXtra.cz potvrdil informaci, že do pátrání se zapojil i člun, který bude pročesávat místní řeku.

Tadeáš měl na sobě v době zmizení modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Kočárek je šedý s hnědou rukojetí a spodek kočárku je je černý. "Značka kočárku je Bebetoluka," informují policisté. Chlapeček má plavé blond vlasy a modré oči.

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI

Související články

Další články

Nejnovější kauzy