Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Únos Rudolfa Jelínka bude mít dohru. Manželka Martina již řeší věc s policií, dcera se ale rázně brání

Rudolf Jelínek s manželkou Martinou
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
soud

O víkendu otřásla médii rodinná kauza herce Rudolfa Jelínka. Zoufalá manželka Martina Růžičková uvedla, že herce unesla dcera Bára z jeho prvního manželství. Jelínkova rodina se však ostře ohradila a tvrdí, že Růžičková měla péči o Jelínka zanedbávat. Sporem o opatrovnictví seniora se již zabývá policie, což potvrdila deníku Blesk.

Žena herce Rudolfa Jelínka nahlásila o víkendu únos svého manžela, za kterým měla stát dcera Bára z jeho prvního manželství. Ta však veškerá její slova popírá a tvrdí, že Martina Růžičková měla péči o jejího otce zanedbávat, a proto vzala situaci do svých rukou. Jejich rodinná kauza bude mít dohru u soudu. Jak informuje deník Blesk, věc už řeší Policie ČR.


"V tuto chvíli mohu pouze potvrdit, že máme událost oznámenou na OOP Brandýs nad Labem, kam to bylo postoupeno z Prahy. Událost by se měla týkat sporu o opatrovnictví seniora,“ uvedla mluvčí Policie ČR Středočeského kraje Barbora Schneeweissová již zmiňovanému deníku.

Zoufalá Růžičková si přeje, aby se její manžel vrátil zpět do známého prostředí, a proto se rozhodla celou věc řešit s policií. "Nechápu, proč o to usiluje. Chci, aby se Rudolf vrátil tam, kde to zná a kde je doma. Neznámé prostředí mu neprospívá,“ tvrdí Martina, kterou rodina Báry nařkla z toho, že herce neudržuje v čistotě a špatně mu vaří.

Bára veškerá slova Růžičkové smetla ze stolu

Bára poskytla vyjádření i redakci eXtra.cz a popírá, že by se jednalo o únos. Podle svých slov nechtěla nechat tatínka v podmínkách, které se jim nelíbily. "Reagujeme stručně na lživá tvrzení paní Růžičkové ohledně údajného únosu jejího manžela. Já i můj bratr a s námi celé rodiny nemohli již tolerovat zanedbávání péče o našeho tátu. Když už byla situace neúnosná, podali jsme příslušné návrhy k soudu a čekáme na zahájení soudního řízení. Do té doby nenecháme našeho tatínka v závěru jeho života napospas osudu. Ohled na něj nám zatím brání zveřejnit další informace," sdělila společně s bratrem Markem.


Představitel majora Hradce ze seriálu Třicet případů majora Zemana o sobě není schopen rozhodovat kvůli vleklým zdravotním problémům, které ho trápí. V minulosti prodělal dvě mozkové mrtvice, krvácení do mozku a léčí se s cukrovkou. Podle Růžičkové chce Bára získat svého otce do opatrovnictví.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy