Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Únos miminka na Mělnicku: Maminka na chvíli usnula a dítě i s kočárkem zmizelo!

Únos miminka na Mělnicku: Maminka na chvíli usnula a dítě i s kočárkem zmizelo!
Zdroj: pixabay.com
+ Další 3 fotografie
únos?
V Hoříně na Mělnicku vyšetřuje policie únos dítěte. Z místního parku si během chvíle někdo odvezl miminko i s kočárkem. Policie nasadila do pátrání i vrtulník.

Malé dítě zmizelo i s kočárkem v Hoříně na Mělnicku. Žena se opalovala v parku, usnula a po probuzení podle svých slov zjistila, že je její dítě fuč. Na policii se obrátila o půl sedmé večer

"V tuto chvíli vám mohu potvrdit, že mělničtí policisté pátrají po dítěti, které se ztratilo matce z hořínského parku i s kočárkem. Zasahuje i vrtulník," potvrdila eXtra.cz tisková mluvčí mělnické policie Markéta Johnová.

Maminka si s dítětem vyšla do místního parku a na okamžik na sluníčku usnula. Jakmile se probudila, dítě s kočárkem bylo pryč. Na místo okamžitě vyrazila policie a po dítěti bylo vyhlášeno pátrání. Do akce byl povolán i vrtulník.

Tadeáš měl na sobě v době zmizení modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Kočárek je šedý s hnědou rukojetí a spodek kočárku je je černý. "Značka kočárku je Bebetoluka," informují policisté. Chlapeček má plavé blond vlasy a modré oči.

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI

Související články

Další články

Nejnovější kauzy