Tak tohle nemá obdoby! Na Facebooku se objevila stránka s názvem Přiznání MUNI, kde studenti Masarykovy univerzity v Brně zveřejňují skandální informace z prostředí vysoké školy.

Zprávy, které se na této stránce objevují, jsou prý na 100 % pravdivé. Studenti je posílají pomocí speciální adresy, kdy pak příspěvky administrátor stránky uveřejní jako anonymní. Díky tomuto přístupu se zde objevují šokující informace, které by si jindy studenti mohli jen šuškat mezi sebou. Přečíst si tu můžeme o tom, jak se podvádí při zkouškách, ale i o tom, jak je některým studujícím nabízeno snadné složení zkoušky výměnou za sex.

„Spal jsem se 70 % doktorandů na hranolkové fakultě, a ano, jsem muž!“ uvádí jeden příspěvek. Tzv. hranolkovou fakultou se myslí Fakulta informatiky.

„Občas beru na přednášky kamarády, kteří nejsou studenty MUNI. Nadšeně poslouchají a dělají si poznámky, zatímco já spím,“ píše se v dalším příspěvku.

A podobným stylem pokračují další informace. Za Masarykovou univerzitou nezaostávají ani další vysoké školy. Podobnou „práskací“ stránku na Facebooku má prý i Vysoká škola ekonomická v Praze nebo Univerzita Karlova.