Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Unikly záběry z posledních minut života slavného dokumentaristy Steva Irwina před tím, než byl prošpikován rejnokem!

Záběry jenom hodinu před tím, než šel Steve Irwin naposledy do vody.
Zdroj: SWNS

Když slavný přírodovědec a odvážný dokumentarista Steve Irwin zemřel, zrovna natáčel dokument o životě rejnoků. To se mu stalo osudným, když ho jeden z těch rejnoků propíchl přímo do srdce a slavná osobnost krátce na to zemřela.

Vše bylo zaznamenáno na kameru, ale rodina řekla, že ty záběry nikdo nikdy neuvidí, a všechny zničila. Teď se ale objevily! Nepochází ovšem od filmového štábu, ale poslední minuty života Steva Irwina zaznamenal jeden britský turista!

Záběry pochází z osudného 4. září 2006 z australského Velkého bariérového útesu, který se stal slavnému muži osudným. V tu dobu tam zrovna byl britský turista Steffen Hill, který video natočil na svou domácí kameru a až nyní se odvážil záběry ukázat veřejnosti. Prý měl od smrti Steva Irwina noční můry.

„Když jsem pak četl, že všechny záběry zničili, uvědomil jsem si, že jsem asi poslední osoba, která má jeho tvář zaznamenanou na filmu,“ řekl turista, který si v roce 2006 vyrazil do Austrálie na dovolenou. „Vypadal v ten den velmi šťastný, nezdálo se, že by ho něco trápilo.“

Až po osmi letech od tragické události si řekl, že záběry ukáže. „Říkali jsme si, že se to snadno mohlo stát i nám na dovolené,“ vzpomíná, proč ho smrt Steva Irwina tak zasáhla.

Zajímavé je, co zaslechl ze své lodi. Původně chtěl Steve Irwin natáčet něco jiného, ale jelikož byla všude okolo spousta rejnoků, rozhodli se prostě natáčet je.

Související články

Další články