Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Unikly záběry z další série Teorie velkého třesku: Penny ve svých svatebních šatech vypadá jako tuctovka!

Penny mohla mít slušivější šaty.
+ Dalších 8 fotografií
Penny a Leonard do toho už dřív praštili ve Vegas. Svým rodinám o tom neřekli, prostě se vzali, hezky po lasvegasku, v utajení a bez pompy. Jenomže pak jim to začalo být líto a naplánovali oficiální svatbu, kam pozvali příbuzné. A začalo být veselo.

Leonardův tatínek se zakoukal do Sheldovy mámy a společně z rodinné večeře odešli. To už začalo být u stolu pěkně dusno a vypadalo to, že se rodinka pěkně pohádá. Tak aspoň končil poslední díl staré série.

A v prvním díle té nové nás čeká rovnou svatba! Za Penny dorazí její rodiče společně s bráchou, kterého zrovna pustili z vězení. K oltáři povede krásnou nevěstu její tatínek a celé to vypadá jako jeden velký doják. Pro herečku Kaley Cuoco to určitě byla i emocionálně náročná scéna, protože během natáčení Třesku se stihla vdát i rozvést.

Jediné, co tady diváka zklame, jsou Penniny šaty. Je jasné, že šatům ve stylu šlehačkový dort odzvonilo, že přeci jenom si na sebe mohla vzít krásná herečka slušivější model. Ne krajkované šaty s podivnou délkou a nudným střihem.

Ale kdo ví, třeba se v seriálu ukáže, že jde o nějaké památeční šaty po babičce, to by pak podivný výběr dokonale vysvětlilo. Pokud chcete Kaley vidět v odvážnějších pozicích, klikněte SEM.

Mohlo by vás zajímat

Další články