Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Unikly výsledky hlasování ze semifinále kluků v SuperStar 2018! Diváci volili jinak, než vybrala porota

Jaké byly výsledky?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 39 fotografií
Pět kluků postoupilo do vysněného finále SuperStar 2018, ale hlasování diváků se zcela neshodovalo s výběrem postupujících od poroty. V SMS hlasování skončil jako první Jakub Pružinský a o osudu ostatních rozhodovala porota. Pořadí, které si zvolili diváci, vás ale překvapí!

SuperStar 2018 se pomalu blíží k finálovým večerům a právě v neděli rozhodovali diváci, ale i porota, kterých pět kluků se do vytoužené top desítky soutěžících probojuje. Pravidla jsou ale nekompromisní.

Hlasující diváci mohli rozhodnout pouze o osudu jednoho soutěžícího, který se díky největšímu počtu SMS hlasů dostal přímo do finále. O dalších postupujících rozhodovala porota, která dál posunula Petra Borkovce, Richarda Chovana, Bryana Gandolu a Dominika Gerdu.

Kdyby se ale výsledky odvíjely od hlasů, které zaslali diváci, vše by bylo úplně jinak! Těsně za Jakubem Pružinským, který obdržel nejvíc SMS hlasů, se umístil sympatický Holanďan Victor Peeters, kterého ale porota poslala domů! Jak skončili ostatní? To vše naleznete v galerii.

Související články

Další články